محل تبلیغات شما

Astell & Kern KANN را به ما پیشنهاد می دهد ، همه کارها را انجام دهیم ، همه چیز را با قابلیت پخش دیجیتال صوتی که تقریباً با هر فرمت موسیقی قابل اجرا است و با استفاده از یک آمپ هدفون داخلی با کیفیت بالا ، تقریباً می توانید تقریباً در مورد هر هدفون ، حتی سخت برای رانندگی Wi-Fi و بلوتوث به ویژگی های مطلوب می افزایند ، اما بیشتر KANN در مورد صدا است. صدای عالی ، قابل حمل و استفاده آسان.
نمایش بالا KANN
Astell & Kern KANN یک ویژگی پخش کننده صوتی دیجیتال با قابلیت پخش بالا با صدای فوق العاده است و تقریباً در مورد هر هدفون رانندگی می شود

در حالی که ارزان نیست ، Astell & Kern KANN پیشرفته ترین ، بهترین صدا DAP است که من تا به حال شنیده ام یا استفاده کرده ام.

کامل می توانید

نکات برجسته
دستگاه پخش صوتی دیجیتال استل و کرن KANN
Astell & Kern KANN صدای عالی دارد
پخش بومی DSD تا DSD256 (11.2 مگاهرتز)
پخش صوتی PCM تا 32bit / 382kHz
آمپ هدفون داخلی با پشتیبانی USB Type-C برای شارژ و انتقال داده
حافظه داخلی فلش 64 گیگابایتی
پشتیبانی از کارت میکرو SD تا 400 گیگابایت
پشتیبانی از کارت کامل با اندازه کامل SD تا 512 گیگابایت
پشتیبانی از رمزگذار بلوتوث aptX HD
عمر باتری تا 15 ساعت
سنگین ، بزرگتر از تقریباً هر DAP دیگر
سیستم عامل آندروید می تواند کند و clunky باشد
KANN گران است
مقدمه
ما مدتی است که از پخش کننده های صوتی دیجیتال (DAP) برکت گرفته ایم ، اما Astell & Kern KANN از هم جداست. استل و کرن سالهاست که سازندگان پخش کننده صوتی دیجیتال می سازند. آنها بازیکنان سطح بالایی را با مشخصات و قیمت مناسب مطابقت می دهند. با شروع قیمتها در حدود 300،00 دلار ، خط Astell & Kern با قیمت های استراتوسفر بیش از 3000.00 دلار صعود می کند. با قیمت 999.00 دلار ، KANN در واقع در وسط خط تولید A&K است اما گرانتر از DAP های تقریباً دیگر.

مشخصات و برنامه های AUDIO PLAYER ASTELL & KERN KANN AUDIO
رنگ های موجود:
Astro Silver ، Eos Blue

نمایش دادن:
صفحه لمسی 4 اینچی WVGA (480-800)

DAC AKM AK4490 X1 (تک DAC)
قالبهای پشتیبانی شده:
WAV، FLAC، WMA، MP3، OGG، APE، AAC، ALAC، AIFF، DFF، DSF، PCM، DSD Native DSD64 1 bit 2.8 MHz، Stereo DSD 256 1 bit 11.2 MHz

خروجی ها:
تلفن استریو ، خط خارج: (3.5 میلی متر) ، متعادل (2.5 میلی متر ، تنها 4 قطب پشتیبانی می شود)

USB صوتی:
میکرو USB

پشتیبانی شبکه های صوتی:
Wi-Fi (2.4GHz) ، بلوتوث v4.0 (A2DP ، aptX HD)

ابعاد:
2.80 "W x 4.56" H x 1.01 "D

وزن:
9.83 اونس

به روزرسانی های سیستم عامل:
پشتیبانی

MSRP:
999.00 دلار

شرکت:
آستل کرن

رازها برچسب ها:
KANN ، موسیقی ، پخش کننده های موسیقی قابل حمل ، Astell & Kern KANN ، Audio Player Review 20

بیایید با کمی تاریخ شروع کنیم. Apple iPod اولین پخش کننده موسیقی دیجیتال نبود ، اما فروش گسترده ای بود و بسیاری از افراد را به فکر داشتن مجموعه موسیقی خود با آنها سوق داد. طی سالهای متمادی که اپل آنها را می فروخت ، iPod ها فضای بیشتری برای ذخیره سازی ، نمایشگرهای بهتر و فرمت های بدون ضرر و همچنین فرمت MP3 کوتاه (در اندازه و صدا) دارند. iPod ها در اتومبیل ها نیز عالی بودند ، و این یک ماشین نادر یا کامیون نادر بود که از ورودی های USB سازگار با iPod پشتیبانی نمی کند و از آنها پشتیبانی می کند ، به همراه یک تنظیم صوتی که به شما امکان می دهد آهنگ ها را تغییر دهید ، لیست های پخش و موتور را در سعادت صوتی انتخاب کنید. اپل هنوز iPod touch را در چندین تنظیمات به فروش می رساند. این واقعا آیفون بدون تلفن است ، اما هنوز هم برنامه ها را اجرا می کند و دوربین دارد.

با افزایش محبوبیت آیفون ، اپل از iPod اصلی خسته شد و بسیاری از افراد ، نمی خواستند دو دستگاه را حمل کنند ، موسیقی دیجیتالی خود را به آیفون های خود منتقل کردند. کاربران اندرویدی هم همین کار را کردند. تلفن ها قابل حمل بودند اما بخش های صوتی ضرب و شتم دنیا را نداشتند. اپل از فرمت های MP3 و Apple Lossless پشتیبانی می کند ، اما این کیفیت صدا بهتر از کیفیت CD نبود. اندروید بهتر عمل کرده است که برخی از سازندگان مانند سونی و ال جی DAC های با وضوح بالا را در تلفن های خود قرار داده اند.

با این وجود ، audiophiles چیزهای بیشتری از جمله ذخیره انبوه و پشتیبانی DSD را می خواستند. Astell & Kern پاسخ داده است که این نیاز را با KANN دارد ، و اکثر پخش کننده های یک نفره ، از جمله مدل های خودشان با اضافه کردن یک آمپر هدفون قدرتمند ساخته شده در داخل. سایر پخش کننده های صوتی دیجیتال قابل حمل بودند ، اما اگر می خواهید از آنها با کیفیت بالاتری استفاده کنید ، هدفون ناکارآمد ، به معنای بستن در یک آمپلی فایر outboard ، با سیم هایی برای وصل کردن دستگاه پخش کننده و تقویت کننده است. این برای درد کاربران بسیار دردناک بود. KANN پشتیبانی از فرمت موسیقی با کیفیت بالا و زیادی را به ما می دهد و می توانید تقریباً در مورد هر هدفون به آن وصل شوید.

طرح
خارج از جعبه KANN نیاز به شارژ دارد. KANN من با حدود 15٪ باتری موجود است. KANN دارای کابل USB به USB C است ، اما هیچ شارژر AC ندارد. شما در آنجا مستقر هستید ، اما بیشتر صاحبان شارژر USB یا قطعاً یک درگاه USB رایانه ای یدکی دارند.

KANN همراه با برخی از نمونه های Hi-Res روی صفحه ، که شما برای نگهداری یا پاک کردن آنها خوش آمدید.

KANN- نمایش آلبوم

گرفتن موسیقی در KANN به اندازه کافی آسان است. از آنجا که این دستگاه اندرویدی است ، و من در حال انتقال پرونده ها از لپ تاپ مک خود بودم ، Astell & Kern یک برنامه قابل بارگیری به نام Android File Transfer را فراهم می کند. با نصب آن ، KANN پنجره ای را روی دسک تاپ Mac OS نمایش می دهد که به شما امکان می دهد هر پرونده مورد نظر خود را بر روی KANN خود بکشید و رها کنید. اگر چندین کارت حافظه وصل شده اید ، می توانید کارت را برای کشیدن موسیقی به آن انتخاب کنید ، یا می توانید حافظه داخلی KANN را انتخاب کنید. من هیچ مشکلی با استفاده از برنامه ندیدم. KANN کنترل حجم زیادی دارد اما می توانید سطح صدا را به بالا یا پایین بر روی صفحه لمسی KANN بکشید. یک سوئیچ قدرت بالا وجود دارد. برای روشن یا خاموش کردن پخش کننده ، آن را برای چند ثانیه فشار داده و نگه دارید.

KANN هدفون های جک 3.5 میلی متری یا 2.5 میلی متر متعادل برای هدفون های مجهز را در خود جای داده است. در کنار جک های هدفون ، صفحه بالا همچنین جک های خطی متعادل و نامتوازن دارد.

پورت های KANN برتر
صفحه پایین USB C را برای داده و شارژ ارائه می دهد. یک درگاه micro-USB نوع B آشناتر برای صوتی گنجانده شده است. با استفاده از این درگاه ، می توانید صدا دیجیتالی را به DAC خارجی ارسال کنید ، یا KANN می تواند به عنوان DAC به تنهایی عمل کند.

کنترل های خارجی شامل پخش / مکث ، آهنگ بعدی / قبلی و یک دکمه خانه است.

صفحه نمایش روی صفحه نمایش روشن و مفید است ، با نمایش KANN آلبوم هنر ، فرمت آهنگ در حال پخش و البته نام آهنگ و هنرمند.

نمایش KANN-album 03

صفحه نمایش همچنین زمان فعلی را نشان می دهد ، چه بلوتوث و چه Wi-Fi را فعال کنید ، اگر با استفاده از یک کارت درج شده یا حافظه داخلی ، و اگر پخش بی شک روشن باشد ، باتری نیز عمر می کند.

با کشیدن پایین از بالای صفحه KANN ، دسترسی به تنظیمات پیشرفته تر ، مانند اعتبار Wi-Fi و تنظیمات اکولایزر ، به آسانی امکان پذیر می شود.

مانند بسیاری از DAP ها ، KANN مبتنی بر Android است. نمایش در بعضی مواقع کمی کند است و صفحه نمایش می تواند ثانیه ای از تقسیم را برای ارائه گرافیک های درگیر مانند هنر آلبوم به دست آورد.

ای کاش شرکت ها در طراحی سیستم عامل هایی که فقط با ارائه پخش صوتی طراحی شده اند سرمایه گذاری کنند ، اما با توجه به اینکه اندروید منبع آزاد است ، شرکت ها به احتمال زیاد نمی توانند این سرمایه گذاری را انجام دهند تا راه خود را طی کنند. آندروید خوب است ، فقط می تواند snappier باشد.

در حال استفاده
با چند کلمه ، KANN عالی به نظر می رسد. من با هدفون های سخت سیلر HiFiMan 560 درایو خود را شروع کردم. آنها معمولاً برای نشان دادن کیفیت خود به آمپول خارجی احتیاج دارند ، اما ساخته شده در آمپ KANN بسیار عالی عمل می کند. باس عمیق بود ، اوج های درخشان. قطعاً آمپ هدفون به نظر من دلیل اصلی مردم KANN است و فکر نمی کنم آنها ناامید شوند. من انواع هدفون از جمله B&W P5's ، Sennheiser HD 660's و Beyer T51i را امتحان کردم. همه به نظر عالی رسید و هیچ کس بیش از پویایی گسترده یا باس عمیق فشار نیاورد.

اندازه کانن
KANN از قدرت تصمیم گیری کافی برخوردار بود تا به من اجازه دهد تفاوت های ظریف و ناچیز بین هدست های من را بشنوم. از آنجا که آمپلی فایر بخشی از واحد است ، مقایسه آن آسان بود ، اگرچه هدست هدست سخت تر به خروجی تقویت کننده بیشتری از KANN احتیاج داشت. این به راحتی با سوئیچ lo-hi که فعال کردن آن آسان است انجام شد.

من همچنین KANN را به یک گیرنده دنون در اتاق خواب زوج کردم. وقتی KANN را روشن کردم ، Denon به طور خودکار ورودی هایی را که KANN به آن اختصاص داده بود ، تغییر می داد. این همه آسان و شفاف بود.

من از زمانی که KANN را داشتم ، دو به روزرسانی سیستم عامل را دیدم و خوشحالم که بسیاری از اشکالات را برطرف کرده و از ویژگی های آن اضافه شده است. با این حال در زمان من با KANN ، هیچ مشکلی را تجربه نکردم. به روزرسانی های نرم افزار و نرم افزار روی صفحه نمایش داده می شوند و به راحتی از طریق شبکه Wi-Fi انجام می شوند.

من آهنگ های متنوعی را در KANN ، برخی از سلام های حاوی FLAC ، برخی از سی دی های پراکنده در Apple Lossless و برخی از ریپ های MP3 قدیمی گوش کردم. صدای ریپ های Apple Lossless کاملاً خوب به نظر می رسید ، MP3 ها نازک بودن را در افراط در فرکانس نشان می دادند ، و پرونده های FLAC و DSD با وضوح بالا که نمونه برداری داشت بسیار عالی به نظر می رسید.

آهنگ های با کیفیت بالاتر که از آن لذت بردم شامل موارد زیر است:

KANN آمریکایی Mav
ماوریکس آمریکایی "سمفونی سان فرانسیسکو"
ماوریکس آمریکایی با سمفونی سان فرانسیسکو . این آهنگهای سلامتی دارای دامنه دینامیکی فوق العاده ای هستند و صداهای تماشایی پرکاشن دارند. این یک ضبط 96kHz / 24bit بود.

همچنین می توانید اسپری کنید
اسپری زرتشت "برلین فیلارمونیک"
همچنین با فیلارمونیک برلین زرتشت را اسپری کنید . دامنه گسترده پویا و فرصتی برای تست پخش بدون شکاف که بسیار خوب کار کرده است. این نسخه ضبط 96 کیلوهرتز / 24 بیتی از آهنگ های HD است.

KANN لمسی
پیتر گرگسون "لمس"
لمس پیتر گرگسون. این یک مجموعه متقاطع کلاسیک با پویایی گسترده و گذرگاه های آرام است که به من اجازه می دهم وقتی موسیقی ظریف است KANN آرام باشد. من به ضبط 192kHz / 24 بیت گوش کردم .

در ماشین
DAP ها هنگام مسافرت بسیار مناسب هستند و بیشتر سیستم های صوتی اتومبیل آنها را می پذیرند. این راهنما خاطرنشان می کند که KANN به احتمال زیاد با سیستم های صوتی اتومبیل بلوتوث کار نمی کند ، و آنها درست بودند. آن زوج شد ، اما صدایی خارج نشد. من در مورد این موضوع از استل و کرن پرسیدم و پاسخ آنها منطقی بود. جیسون هنریكس از استل و كرن برای من نوشت: "محدودیت های پهنای باند بلوتوث فقط با كیفیت قابل اطمینان با كیفیت CD (44/16/16) یا كمتر از بافر یا قطره قطره می شوند. همه بازیکنان استل و کرن در دو سال گذشته از بلوتوث aptX HD پشتیبانی می کنند که از جریان 24 بیت / 48 کیلوهرتز از طریق بلوتوث پشتیبانی می کند ، اما هیچ سیستم اتومبیل و بلوتوث های معدود بلوتوثی وجود ندارد که از aptX HD پشتیبانی کند. "

من در سری BMW 3 از کابل USB به USB C استاندارد استفاده کردم ، که بسیار خوب بود. من آلبوم هنری را روی صفحه نمایش خود کردم و کنترل های فرمان من به من اجازه داد تا از مسیر ردگیری کنم. پخش شنوایی با کیفیت در ماشین بسیار اعتیاد آور بود و حتی لیست های پخش من ایجاد شده از صفحه BMW در دسترس بودند.

یک تجربه من به محض اینکه KANN را به سیستم اتومبیل خود وصل کردم ناامید کننده بود. منتظر نمایش دستگاه در صفحه بودم اما هیچ اتفاقی نیفتاد. فکر می کردم در اتومبیل من کار نکند ، اما معلوم می شود که اطلاعات موسیقی توسط ماشین من ذخیره می شود. چند دقیقه بعد بلند شدم و دویدم. در سفر دوم ، KANN بلافاصله آمد ، بنابراین مجبور نیست که ذخیره دوباره اتفاق بیفتد. من بیش از هزار آلبوم در KANN داشتم ، که تأخیر اصلی را توضیح می دهد. من فکر می کنم KANN خیلی گران است که در یک ماشین گرم یا سرد در معرض عناصر قرار بگیرم ، بنابراین احتمالاً از آن استفاده کمتری می کنم ، اجازه می دهم که کلاسیک iPod قدیمی من در کار ماشین باشد یا تا زمانی که دوام داشته باشد ، اما KANN فقط کار کرده است خوب. من فقط آن را در ماشین نمی گذارم.

نتیجه گیری
THE ASTELL & KERN KANN بازیکن گران قیمت است ، اما ارائه می دهد. اگر از هدفون های رده بالا استفاده می کنید ، KANN یک انتخاب عالی است.
دوست دارد
کیفیت صدا عالی
انواع قالب پشتیبانی می شود
خواندن صفحه آسان است
ارتقاء آسان
بلوتوث aptX
آمپ هدفون ساخته شده در
طراحی کلی
دوست دارم ببینم
Android گاهی اوقات کند است - سیستم عامل اختصاصی ایجاد کنید
پشتیبانی بلوتوث در اتومبیل ، حتی اگر وضوح پایین تر باشد
من از پخش کننده صوتی دیجیتال KANN بسیار خوشحال شده ام. من سفر خوبی دارم و از بعضی از هدستهای سخت استفاده می کنم. من می خواهم کیفیت عالی در جاده داشته باشم ، و نمی خواهم آمپ هدفون و کابل های بیشتری را بکشید تا همه چیز را حل کند. KANN این نیازها را برآورده می کند ، و پخش صوتی دیجیتال فوق العاده ای را فراهم می کند. KANN می تواند تقریباً در مورد هر فرمی که می خواهید ارائه دهید ، از موسیقی کم صدا MP3 تا صدا با وضوح بالا در قالب های مختلف از جمله DSD.

ذخیره سازی در KANN فوق العاده است. این شرکت اخیراً کارتهای Sandisk 400GB را آزمایش و تأیید کرده است ، بنابراین می تواند از کارتهای microSD تا 400 گیگابایت و 512 گیگابایت از کارت SD کامل پشتیبانی کند. این تقریباً یک ترابایت برای ذخیره سازی موسیقی در پردازنده است.

بله ، KANN از بیشتر DAP ها حجیم تر است ، اما این بیشتر مربوط به آمپ هدفون داخلی است. اگر بیشتر بازیکنان را گرفتید و یک آمپر هدفون توانمند را اضافه کردید ، نتیجه بیشتر از دو دستگاه احتمالاً سنگین تر خواهد بود.

خروجی های صوتی آنالوگ

پخش موسیقی با وضوح بالا

حصولات صوتی قابل حمل

، ,kann ,های ,پخش ,یک ,کند ,، اما ,& kern ,می کند ,پخش کننده ,است ،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها