محل تبلیغات شما

HiFiMAN HM-802 برجسته های پخش موسیقی با وضوح بالا قابل حمل

اسرار سینمای خانگی و وفاداری بالا - جان ا. جانسون ، جونیور
HiFiMAN احتمالاً بیشتر برای هدفون و تقویت کننده های هدفون شناخته شده است که برخی از آنها را مورد بررسی قرار داده ایم ، اما آنها همچنین موزیک های قابل حمل را به عنوان جایگزینی برای iPod همه جا تولید می کنند. HM-802 یکی از چندین مدل از جمله HM-700 است که نسبت به HM-802 ارزان تر است و HM-901 که گرانتر است.

شما می توانید کارت تقویت کننده استاندارد نامتعادل ، یا یک کارت آمپ متعادل را داشته باشید. در این بررسی ، من مدل HM-802 ، با کارت تقویت کننده استاندارد نامتعادل ، و همچنین با کارت آمپ متعادل اختیاری را پوشش می دهم. این آهنگ موسیقی PCM را تا 24/192 و DSD64 و همچنین فایل های wav ، flac ، mp3 ، alac ، aac و aiff پخش می کند.

پخش کننده های موسیقی قابل حمل به طور سنتی فایل های mp3 موسیقی را پخش کرده اند که یک فرمت فشرده سازی ضایع کننده است ، زیرا میزان حافظه محدود است. آنها همچنین چیزی بالاتر از نمونه گیری 16 / 44.1 بازی نکردند.

هنگامی که بازیکنانی با بیش از 100 گیگابایت حافظه در دسترس بودند ، استفاده از فایلهای wav فشرده نشده 16 / 44.1 قابل کنترل بود. بنابراین ، ما می توانستیم به همان کیفیت CD اصلی به صدا گوش دهیم.

در چند سال گذشته ، تعداد زیادی از وب سایت ها ارائه موسیقی قابل بارگیری با وضوح بالاتر از 16 / 44.1 را آغاز کردند. بیشتر موسیقی از نوارهای آنالوگ گرفته شده است که در دهه 1950 ، 60 ، 70 و 80 ضبط شده است. این نشان دهنده یك فهرست عظیم موسیقی است كه در آن همه وینیل وجود دارد كه وقتی CD دیجیتالی به بازار آمد ، از بین رفتیم.

نه تنها هزاران آلبوم کلاسیک به عنوان بارگیری در دسترس هستند ، بلکه در وضوح بالاتر مانند 24/96 و 24/192 PCM و همچنین DSD64 که رمزگذار SACD است ، در دسترس هستند. اگرچه حتی موسیقی با وضوح بالاتر قابل بارگیری تصویری است ، که شامل 24/352.8 PCM و DSD128 است ، این قطعنامه ها فقط توسط یک وب سایت (2L) تولید می شوند.

HiFIMAN HM-802 فایلهای موسیقی تا 24/192 PCM و DSD64 را پخش خواهد کرد.

از کارت SD برای حافظه استفاده می کند (شامل نمی شود) ، بنابراین من یک کارت حافظه SD 128 گیگابایتی خریداری کردم و آن را درون کارت خوان حافظه ام ریختم ، سپس پرونده های موسیقی را روی کارت کشید و ریختم ، سپس آن را در شکاف کارت HM-802 قرار دادم.

در اینجا تصویری از منو با کارت SD انتخاب شده است. شما با چرخاندن شماره گیری در صفحه زیر صفحه LCD ، موارد منو را انتخاب می کنید.

802
کارهای هنری آلبوم هنگام پخش موسیقی نمایش داده می شوند.

802
برخلاف iPod ، HM-802 می تواند هدفون هایی با اندازه کامل مانند HE-500 را هدایت کند ، که چندی پیش آنها را مرور کردم.

پیمایش از طریق فایلهای موسیقی من با استفاده از منوی "SD Card" انجام شد ، که یکی از چندین انتخاب در پانل جلوی LCD است.

کیفیت صدا نسبت به آنچه در گذشته با iPod استفاده می شد بسیار بهبود یافته است ، نه تنها به این دلیل که DAC (ولفسون) از کیفیت بالاتری نسبت به iPod برخوردار است ، بلکه به دلیل وضوح بالاتر در بسیاری از آلبوم های من که بارگیری کرده ام نیز هست. .

خلاصه نکات برجسته بررسی پخش کننده موسیقی با وضوح بالا HiFiMAN HM-802

می توانید هدفون های با اندازه کامل را هدایت کنید
پرونده های موسیقی با وضوح بالا را پخش می کند
کیفیت صدای عالی
باتری قابل تعویض
کارت تقویت کننده قابل تعویض
معرفی نقد و بررسی پخش کننده موسیقی با وضوح بالا قابل حمل HiFiMAN HM-802

وقتی کسی به "پخش کننده موسیقی قابل حمل" خود مراجعه می کرد ، عبارت iPod همان چیزی بود که آنها می گفتند ، زیرا این وجود همه وجود داشت. سپس آیفون ها و iPad ها آمدند ، که هر دو می توانند حاوی موسیقی شما باشند و می توان از آن دو دستگاه پخش کرد. شما باید از iTunes استفاده کنید تا موسیقی خود را مدیریت کنید و به نمونه گیری 16 / 44.1 ، به صورت wav یا فشرده سازی اپل Lossless محدود شده است.

علیرغم اینکه می توانید موسیقی خود را بر روی iPod ، iPhone و iPad با فرمت بدون ضرر ذخیره و پخش کنید ، به نظر می رسد که اکثر کاربران هنوز موسیقی خود را با فرمت mp3 lossy ذخیره می کنند. من واقعاً این را نمی فهمم ، اما اینگونه است. برخی از صوتی های صوتی را می شناسم که هنوز از mp3 استفاده می کنند تا موسیقی خود را در دستگاه های i خود قرار دهند.

شاید دلیل این امر ارتباطی صوتی با این واقعیت داشته باشد که هدفون گوش استانداردی برای گوش دادن به موسیقی آنها در این دستگاه ها است.

طی چند سال گذشته ، هدفون های کامل اندازه (بیش از گوش) روی صحنه موسیقی منفجر شده اند. اپل Beats را در ماه ژوئن خریداری کرد ، شرکتی که هدفون های بسیار محبوب دارد ، با قیمت 3 میلیارد دلار. همچنین گفته می شود که آنها در حال توسعه یک اتصال هدفون اختصاصی در دستگاه های i خود هستند.

HiFiMAN سه مدل از بازیکنان قابل حمل ، HM-700 ، HM-802 (در اینجا مرور شده) و HM-901 را با توجه به افزایش قیمت ، به بازار عرضه می کند. همه آنها در مدار تقویت کننده متعادل (اختیاری - حدود 300 دلار اضافی) در دسترس هستند ، اما شما باید کابل متعادل را متناسب با هدفون خود و جک هدفون متعادل 3.5 میلیمتری در دستگاه های HiFiMAN بدست آورید. چندین جک هدفون متعادل در پخش کننده ها وجود دارد: 4 پین XLR ، 3.5 میلی متر و 2.5 میلی متر. اپل ممکن است جک اندازه دیگری را برای خط هدفون جدید خریداری شده Beats ایجاد کند. فکر می کنم واقعاً ناراحت است که جک هدفون متعادل در بسیاری از موارد تغییر کند. این یک مشکل بزرگ برای مصرف کننده است. تنها راه ضرب و شتم آن خرید همان مارک هدفون به عنوان تقویت کننده هدفون و پخش کننده موسیقی قابل حمل است.

مشخصات فنی
طراحی: پخش کننده موسیقی دیجیتال قابل حمل
کدک: wav، flac، PCM تا 24/192، DSD64، alac، aac، aiff، mp3
DAC: Dual Wolfson WM8740
تقویت کننده: 1 وات نامتعادل ، 2 وات متعادل
THD + N: 0.003٪
S / N: 72 دسی بل
ابعاد: 1 ″ H x 2.6 ″ W x 4.5 ″ L
وزن: 1 پوند
MSRP: 679 دلار (با کارت Amp نامتعادل) ، 979 دلار (با کارت آمپ متعادل) USD
سلام
برچسب ها: HiFIMAN، پخش کننده موسیقی قابل حمل ، HM-802
وب سایت HiFiMAN

طراحی پخش کننده موسیقی HiFiMAN HM-802 Portble

HM-802 همراه با یک کارت تقویت کننده تک انتهایی است که به صورت استاندارد نصب شده است. می توان آن را با کارت آمپ تعادل ، که در عکس زیر عکس نشان داده شده است ، روشن کرد.

عکسی از داخل شاسی در عکس دوم نشان داده شده است. باتری ، همچنین در عکس دیده می شود ، بزرگ است ، که به آن امکان می دهد یک جفت هدفون با اندازه کامل را هدایت کنید. کارت آمپری استاندارد در قسمت بالای شاسی نشان داده شده است. باتری در سمت راست است.

می توانید باتری را در صورت وم جایگزین کنید و همچنین به کارت آمپ متعادل ارتقا دهید. کارت عدم تعادل برداشته می شود و کارت متعادل درج می شود.

802

پخش کننده موسیقی HiFiMAN HM-802 Portble در حال استفاده

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که کارت SD با ظرفیت بالا دریافت کنید. یک کارت 128 گیگابایتی را با قیمت 79 دلار در آمازون پیدا کردم. این همه موسیقی من را حفظ نمی کند ، اما آلبوم های مورد علاقه من ، از جمله آلبوم های بارگیری شده با وضوح بالا را در خود نگه می دارد.

برای بارگذاری موسیقی از یک خواننده کارت حافظه متصل به رایانه خود استفاده کنید ، زیرا این کار از ایجاد مشکلاتی که در غیر این صورت با اتصال به دستگاه پخش کننده به جای مستقیم کارت ایجاد می شود ، جلوگیری می کند.

کارت SD با باز کردن یک فلپ و فشار دادن داخل آن در قسمت پخش کننده قرار می گیرد تا زمانی که در جای خود قرار بگیرد.

همچنین ، مانند سایر محصولاتی که از باتریهای قابل شارژ استفاده می کنند ، با وصل کردن کابل موجود در جک USB روی رایانه خود ، باتری را در HM-802 شارژ کنید. انتهای دیگر این کابل دارای کانکتور چند پین اختصاصی است که در قسمت انتهای پخش کننده به جک جا می گیرد.

دکمه های موجود در سمت تصویری راست پخش کننده امکان روشن / خاموش بودن دستگاه را دارد ، با کیفیت بالا ، افزایش و قفل بازیکن را انتخاب می کنید تا در صورت وجود در جیب خود به طور تصادفی یکی از دکمه های جلوی پخش کننده را فعال نکنید. در سمت چپ پخش کننده شکاف کارت SD و سوئیچ برای انتخاب عملیاتی متعادل یا نامتعادل وجود دارد.

کنترل های اصلی در جلو هستند صوتی ، با نمایشگر LCD که فایل های موسیقی شما را به روش های مختلفی نمایش می دهد ، مانند "Now Playing" ، "مورد علاقه" ، "SD Card" ، "Artist" ، "Album" ، "ژانر" ، " همه آهنگ ها "و" تنظیمات ". با این وجود ، اگر موسیقی خود را بدون ابرداده ذخیره کرده اید ، استفاده از هر چیزی به غیر از "SD Card" که یکی از انتخاب های موجود در پانل جلویی است ، برای مشاهده پرونده های خود ، می تواند مشکل باشد.

اکثر آلبوم های من متادیتا ندارند ، بنابراین من فقط "کارت SD" را انتخاب می کنم و به فهرست و آلبوم مورد نظرم می پیوندم. برای این کار ، یک فهرست موسیقی را بر روی رایانه خود تنظیم کردید ، موسیقی خود را در فهرست ها مانند "کلاسیک" ، "جاز" ، "محبوب" و غیره تنظیم کرده و زیر شاخه ها را آهنگساز و آلبوم های خود تنظیم کنید. در فهرست آهنگسازان البته ، شما می توانید آن را به هر روشی که دوست دارید تنظیم کنید ، با توجه به اینکه نحوه ترتیب موسیقی در پوشه موسیقی رایانه شما راهی خواهد بود که در پنل جلوی HM-802 در لیست قرار می گیرد. برای انتقال موسیقی به HM-802 ، کافی است هنگامی که از طریق کارت خوان حافظه به رایانه وصل شده است ، پوشه موسیقی را روی کارت SD بکشید و رها کنید.

802
صدای موسیقی که در هدفون HM-802 و HE-500 پخش می شود ، به طرز شگفت آوری خوب بود. من می توانم قبل از شنیدن هرگونه اعوجاج ، میزان صدا را به حدود 7 در تنظیم صدا تبدیل کنم و این کمی بلندتر از آن بود که معمولاً به آن گوش دهم.

به نظر می رسد باتری موجود در HM-802 برای تحویل جریان مورد نیاز برای هدایت این هدفون کافی است ، و من بسیار توصیه می کنم که از هدفون های با اندازه کامل برای این دستگاه استفاده کنید نه هدفون ، که صداپیشگی آن بیش از حد نیست. هدفون گوش با داشتن یک iPod که یک باتری کوچک دارد ، شما فقط به هدفون محدود می شوید ، اما به دلیل باتری بزرگ آن می توانید هدفون های کامل را با یک iPad بازی کنید. با این حال ، احساس کردم با HM-802 کمی میان رده تر است و می توانم موسیقی بلندتر از آیپد را پخش کنم. صدای iPad در مقایسه با HM-802 کمی روشن بود.

نه برادری بیش از حد و نه روشنایی بیش از حد وجود داشت. این باس عمیق بود ، در نتیجه داشتن یک باتری قدرتمند بود و از 20 تا هرتز بهره می برد و همچنین بسیار طبیعی جلوه می کند ، بدون رونق و دردسر. وسط آن واضح و مختصر بود. همانطور که پیانو (کنسرتوس) صداها متمایز بودند.

جابجایی به کارت آمپ متعادل ، باس کمی عمیق تر و همچنین قدرت بیشتری به همراه داشت ، بنابراین اگر مجموعه هدفون با حساسیت کم دارید گزینه خوبی است.

پخش کننده موسیقی HiFiMAN HM-802 Portble On the Bench

من HM-802 را با استفاده از جک خروجی هدفون آزمایش کردم و بار 300 اهم بود. من حجم را تا زمانی که نتوانستم در طیف ببینم ، روشن کردم و سپس آن را کمی خاموش کردم (به حدود 7 در کنترل حجم صدا) تا سیگنال های تست در قسمت قابل استفاده از خروجی تقویت کننده قرار بگیرند. در این تنظیم صدا ، میزان خروجی به 300 اهم صوتی حدود نیم ولت بود.

در 1 کیلو هرتز ، THD + N بسیار محترم 0.009٪ بود. فقط دو هارمونیک وجود داشت ، دوم و سوم و هارمونیک مرتبه دوم غالب بود. کف سر و صدا - 105 دسی بل (در سمت چپ اوج 1 کیلوهرتز) بود ، و اوج تست تست در 5 دسی بل بود (محور Y به نسبت dBV است ، نه dBV واقعی) ، بنابراین S / N 100 دسی بل بود. . برای پخش کننده موسیقی قابل حمل بد نیست! این مانند آمپول لوله ای با کف سر و صدای پایین است.

802
با استفاده از زنگ های تست 19 کیلو هرتز و 20 کیلو هرتز ، تنها هفت باند جانبی (در مجاورت قله های تست تست) وجود داشت ، و قله B-1 در 1 کیلوهرتز در کف سر و صدا دفن شد. برخی قله های غیر طبیعی در 25 کیلوهرتز و بالاتر وجود داشته است.

802
IMD 0.01٪ بود. به عدم وجود باندهای جانبی در اوج تست تست 7 کیلوهرتز توجه کنید. این بدان معناست که شما از وضوح عالی موسیقی جزیی برخوردار هستید. همچنین هارمونیک های سفارش داده شده دوم و سوم بسیار کوچک را در 14 کیلو هرتز و 21 کیلوهرتز مشاهده کنید.

802
پاسخ فرکانس اندازه گیری شده 10 هرتز - 20 کیلو هرتز ، 1.5 دسی بل بود. این به معنای خاتمه بلند است. خاموش کردن فرکانس های بالا در پخش کننده های موسیقی قابل حمل با رده بالا و تقویت کننده های هدفون ممکن است یک روند باشد ، زیرا این امر به محافظت از شنوایی مصرف کنندگان کمک می کند ، و همچنین صداهایی مانند گوش دادن به بلندگوها در یک اتاق ، زیرا به دلیل بلندگوها ، فرکانس های بالا می چرخند. قبل از کمترین حالت در حالت نشسته خود ، خاموش باشید ، بنابراین طراحی فرکانس بالا خاموش باعث می شود تجربه گوش دادن مانند شما با بلندگوها و نشستن در فضای اتاق ایجاد کنید.

802
آخرین مجموعه نمودارها با نمونه گیری 24/192 است.

در 1 کیلوهرتز ، اعوجاج به 0.009٪ کاهش یافته است.

802
با تست 19 کیلوهرتز ، تست های 20 کیلوهرتز. شش باند جانبی وجود دارد ، و قله BA در 1 کیلوهرتز دوباره در کف سر و صداها دفن شد.

802
IMD در نمونه گیری 24/192 0.009 بود.

802
پاسخ فرکانس اندازه گیری شده در میزان نمونه برداری بالا تغییر نکرد. بنابراین ، پخش کننده بدون در نظر گرفتن فرکانس نمونه گیری از موسیقی در حال پخش ، در این منحنی تنظیم می شود. با این حال ، توجه داشته باشید که دریافت پاسخ فرکانس بالا تنها هدف استفاده از فرکانس های نمونه برداری بالا نیست. باند قابل شنیدن نیز به تصویری دلیل افزایش تعداد نمونه های DAC برای کار با آن ، بهبود می یابد. من با چندین مهندس موسیقی دیجیتال صحبت کرده ام و یکی گفته است که مشکلات در منطقه 3 کیلوهرتز اتفاق می افتد و صدا در 10 کیلوهرتز با نمونه گیری 16 / 44.1 شروع به تخریب می کند. در 20 کیلوهرتز فقط دو نمونه وجود دارد که می توانید با آن کار کنید ، بنابراین در یک صدا پیچیده مانند یک ارکستر سمفونیک ، DAC مجبور است یک صدای 20 کیلوهرتز از سیگنال حاوی صدها فرکانس استخراج کند. با نمونه گیری 24/192 ، صدای 20 کیلوهرتز دارای 9 نمونه برای کار با آن است.

خروجی های صوتی آنالوگ

پخش موسیقی با وضوح بالا

حصولات صوتی قابل حمل

، ,موسیقی ,های ,کننده ,پخش ,کارت ,hm 802 ,پخش کننده ,است ، ,کننده موسیقی ,شده است ,کننده موسیقی hifiman ,کارت تقویت کننده ,802پاسخ فرکانس اندازه ,کننده استاندارد نامتعادل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فعالیت های بهار موسوی بصراوی نژاد