محل تبلیغات شما

Brennan B2 یک مؤلفه صوتی همه کاره است. Brennan B2 با داشتن برخی خصوصیات سرور ، پخش کننده CD ، تقویت کننده ، پایگاه داده و رایانه ، می تواند خانه ای را در کابینت مؤلفه های شنیداری یا قفسه کتاب پیدا کند.
قهرمان Brennan B2
نکات برجسته
پخش کننده CD Brennan B2
سی دی پلیر و خیلی موارد دیگر.
حداکثر 2 حافظه سل برای هزاران سی دی
Wi-Fi و بلوتوث مجهز هستند
از طریق یک مرورگر وب یا دستگاه های iOS یا Android قابل کنترل است
ردپای کوچک
آسان برای استفاده
تهیه نسخه پشتیبان و اضافه کردن موسیقی با استفاده از درگاه های USB آسان
می تواند به عنوان ذخیره سازی متصل به شبکه برای سایر سیستم ها (مانند Sonos) استفاده شود اما نمی تواند از منبع ذخیره شده متصل به شبکه به عنوان منبع خودش استفاده کند
رابط کاربری ممکن است عادت کند
باید بدون آمپر ساخته شود
فایلهای با وضوح بالا را ذخیره و پخش می کند اما آنها را از طریق DAC 16/44 خود پخش خواهد کرد.
SACD را پخش یا پاره نمی کنید
مقدمه
دکمه های برنان B2
Brennan B2 مانند سایر مؤلفه های صوتی نیست و کارهای بسیاری از ما در رایانه های خود انجام می دهد. با این واقعیت ساخته شده است که بسیاری از ما صدها ، شاید هزاران سی دی داریم که اگر دسترسی راحت تر آنها را دوست داشتیم ، دوست داریم آنها را پخش کنیم. برخی از خوانندگان ما از کتابخانه های بزرگ iTunes با CD های پراکنده برخوردار هستند و ممکن است کاربران ویندوز از iTunes یا برخی نرم افزارهای دیگر برای پرکردن بسیاری از CD های خود استفاده کرده اند. Brennan B2 این امکان را برای شما فراهم می کند که می توانید مجموعه خود را در جایی که به صورت آهنگ مشخص می شود وارد کنید و در یک پایگاه داده به راحتی قابل مرور قرار دهید و به شما امکان می دهد لیست های پخش یا آلبوم یا آهنگ را به راحتی ایجاد کنید.

مشخصات برنامه پخش CD BRENNAN
ظرفیت:
1100/2200/4400 سی دی در 500G / 1T / 2T به عنوان FLAC.
5000 / 10،000 / 10،000 سی دی در دیسک 500G / 1T / 2T در MP3.
64G SD مدل تقریبا 700 سی دی MP3 یا 147 FLAC (یا میکس)
توجه: یک 10،000 آلبوم و 160،000 نرم افزار آهنگ وجود دارد.

تقویت کننده، تقویت کننده:
تقویت کننده قدرت 15W + 15W RMS TPA3110

رادیو اینترنتی:
- 40،000+ ایستگاه از سراسر جهان.

اتصال:
بلوتوث داخلی - از طریق تلفن همراه یا رایانه لوحی خود از طریق B2
HDMI Out موسیقی پخش کنید - موسیقی را از طریق تلویزیون یا سینمای خانگی خود
دو پورت USB 2.0 Hi-Speed ​​480 Mbits / sec پخش کنید. (استفاده از دانگل Wi-Fi و بلوتوث است اما می تواند با استفاده از توپی USB گسترش یابد.)
خروجی نوری SPDIF (اتصال با جک خارج از خط)
اتصالات عقب - بلندگوها ، خط ، SPDIF / خط خارج ، USBx2 ، 24V DC

نمایش دادن:
نمایشگر OLED سفید و گرافیکی پیمایش نرم 256 x 64

تجهیزات جانبی:
منبع تغذیه / آداپتور برق - شامل - از 110V به 240V کار می کند. دانگل بلوتوث
از راه دور از طریق کارت اعتباری 32 کلید
(رایگان برای خریداران آمریکایی ، فوق العاده اختیاری خارج از ایالات متحده)
(اختیاری MSRP 99.00 دلار) بلندگوهای BSP50 22cm (H) x 14.5cm (W) x cm (D)

ابعاد:
4.8 17 17 x 15.3 سانتی متر

وزن:
2.65 پوند - ساخت آلومینیوم

شرکت تولید کننده:
3GA با مسئولیت محدود ، Cowley Road ، کمبریج

MSRP:
500 گیگابایت ذخیره سازی ، 499.00 دلار؛ ذخیره سازی 2 ترابایت ، 679،00 دلار

شرکت:
برنان

رازها برچسب ها:
Brennan B2 ، پخش کننده CD ، CD ripper ، سرور موسیقی ، بلوتوث ، WiFi ، CD Player Review 20

بدون شک برخی از خوانندگان می گویند که آنها می توانند CD های خود را ریخته و سالهاست که این کار را انجام می دهند. این به اندازه کافی صادق است ، و ده ها راه حل برای بازی کردن آنها وجود دارد ، مانند Sonos یا Apple AirPlay.

Brennan B2 به روشی تازه و جالب با مشکل روبرو می شود. این به گونه ای طراحی شده است که مانند یک مؤلفه صوتی با کیفیت باشد ، چیزی که در دفتر خود داشته باشید یا در کنار سایر اجزای HiFi. این فقط کمی گسترده تر از یک جعبه جواهرات CD است و تقریبا به اندازه یک پشته ده CD است. اگر می خواهید ، می توانید از آن به عنوان یک دستگاه پخش سی دی معمولی استفاده کنید ، اما در داخل برنان یک کامپیوتر کوچک شبکه دوستانه وجود دارد که سی دی های شما را پاره می کند و فهرست می کند و آنها را برای شما مفید می کند که سیستم صوتی شما باشد ، نه جایی که سیستم رایانه شما است.

Brennan B2 مغز متفکر مارتین برنان ، مخترع انگلستان با تأسیسات کمی در کمبریج است. من انتظار دارم Brennan B2 متولد شود تا مشکلی را که برنان خود داشت ، حل کند. نحوه گوش دادن به مجموعه بزرگی از موسیقی را به روشی آسان و با امکان جستجوی هزاران سی دی به طور بالقوه برای پخش آنچه می خواست ، انجام دهد.

علاوه بر استعداد پاره کردن Brennan ، B2 شامل یک تقویت کننده استریو است که دارای امتیاز 15W در کانال است. برنان همچنین به اندازه کافی خوب بود که یک جفت بلندگو Brennan BSP50 برای من ارسال کرد ، که Brennan B2 را به یک سیستم پخش موسیقی جمع و جور تبدیل می کند. بلندگوهای قفسه کتاب 9900 دلاری بلندگو نیستند که به طور صوتی ممکن است صوتی آنها دوست داشته باشند ، اما با بلندگوهایی که با قیمت مشابه ارائه می شوند رقابتی هستند. از آنجایی که علاقه اصلی من B2 و پرکردن CD و توانایی های فهرست بندی آن بود ، من به بلندگوهای برنان گوش می دادم تا تشخیص دهند که در یک اتاق کوچک برای یک شنونده خیلی خواستار خوب نیستند.

طراحی و راه اندازی
Brennan B2 یک مؤلفه صوتی جذاب و کم حجم است. این دستگاه دارای یک دستگیره گرد است که برای حجم و پیمایش واسط آن استفاده می شود و دکمه های کوچک برای شروع / توقف ، بعدی ، برگشت و بیرون کشیدن. شکافی برای قرار دادن CD برای پخش یا پاره کردن وجود دارد.

تنظیم B2 آسان است و کارت شروع سریع گنجانده شده است. اگر می خواهید B2 در شبکه خود را برای رادیو اینترنت یا به روز رسانی نرم افزار ، آن را وصل کنید و گیرنده Wi-Fi را به پشت آن اضافه کنید. Brennan شبکه های Wi-Fi را که می بیند لیست می کند و از شما می خواهد رمز عبور شبکه خود را وارد کنید.

در قسمت پشتی واحد گزینه های مختلف قلاب گیری وجود دارد. بلندگوها را می توان وصل کرد ، یا می توانید از خروجی نوری یا آنالوگ برای اتصال B2 به گیرنده استفاده کنید. یک خروجی HDMI نیز وجود دارد ، چیزی که بندرت در تجهیزات صوتی دیده می شود ، بنابراین می توانید از طریق تلویزیون یا مانیتور موسیقی پخش کنید. برای استفاده خودم ، من از خروجی نوری و آنالوگ استفاده کردم تا Brennan B2 را به گیرنده خود وصل کنم. همان جک وظیفه مضاعف را برای استفاده به عنوان یک خروجی آنالوگ استریو و خروجی S / PDIF (Toslink) دارد. این از یک مینی پلاگین استریو پشتیبانی می کند ، و من یک دست در دست داشتم که در انتها دارای دو شاخه نر RCA است. وقتی این روش قلاب را امتحان کردم ، این شاخه های RCA وارد گیرنده من شدند.

Brennan B2 برگشت
پشت B2 ورزشی یک دانگل Wi-Fi (شامل) ، یک دانگل بلوتوث (همچنین شامل آن) و یک درگاه Aux-in برای یک تیونر ، پخش کننده و قابلیت پخش رسانه ای قابل حمل مانند iPod یا تلفن همراه ، اگرچه بلوتوث نیز به شما امکان می دهد. اتصال به دستگاههای مجهز به بلوتوث.

می توانید موسیقی را از دو پورت USB در پشت وارد کنید ، به یک هارد USB یا حتی یک درایو USB وصل کنید. همچنین می توانید با وارد کردن صفحه مرورگر Brennan B2 در پرونده ها و کلیک روی "ارسال به Brennan B2" از رایانه وارد کنید.

یک خروجی هدفون وجود دارد ، اما همان جک همان آنالوگ است ، بنابراین شما نمی توانید از آن برای خروجی صوتی به یک گیرنده و یک جفت هدفون استفاده کنید. در یک مورد معمولی ، من انتظار دارم که کاربران هدفون خود را به جک در گیرنده خود وصل کرده و از این طریق به Brennan B2 گوش دهند.

در صورت اتصال به اینترنت ، برنان می تواند از یک پایگاه داده آنلاین برای دریافت اطلاعات آلبوم و / یا پیگیری استفاده کند. اگر متصل نیستید ، Brennan با یک پایگاه داده از پردازنده ارسال می شود که می تواند همه جدیدترین نسخه های CD را شناسایی کند. این شامل 3/3 میلیون اطلاعات CD و قابل بروزرسانی است.

در حال استفاده
استفاده از B2 لذت بخش بود. پس از وصل شدن ، پاره کردن CD به خودی خود سادگی بود. یک سی دی را در شکاف موتوری وارد کنید و Brennan B2 به سرعت آلبوم را شناسایی می کند. این کار را برای هر سی دی که وارد کردم انجام داد. در صورت عدم موفقیت ، می توانید به صورت دستی اطلاعات را از طریق رابط مرورگر Brennan وارد کنید.

در حالی که Brennan در حال ریختن کتابخانه CD شما است ، می توانید بدون هیچ گونه کندی و اشکالی گوش به آنچه در حال حاضر در B2 است گوش دهید. B2 چند وظیفه ای عالی است. هنگامی که برای اولین بار Brennan را تنظیم کردید ، می توانید رسانه دیسک خود را به فرمت های WAV یا FLAC منتقل کنید. در حقیقت ، برنان همیشه به شکل WAV در زمان واقعی پشته می شود ، اما اگر شما انتخاب کرده اید که دارای برش های FLAC هستید ، که من این کار را کردم ، برنان تبدیل بسیار خوبی را در پس زمینه انجام می دهد. من چند سی دی زمان را برای به دست آوردن ایده چقدر طول می کشد. من به طور متوسط ​​سایه بیش از 6 دقیقه برای هر دسته از سی دی های 70-80 دقیقه ای. این فقط زمان اولین موج است ، زیرا اگر می خواهید FLAC طولانی تر شود اما روند تبدیل برای شما نامرئی خواهد بود. پاره شدن و شناسایی دیسک ها را برای یافتن تبلیغات نشان دادم. من هیچ مشکلی در روند کار مشاهده نکردم.

از راه دور برنان B2

Brennan B2 از راه دور دارای کارت اعتباری است ، اما دکمه ای پر از دکمه است. می توانید منبع پخش (CD ، هارد دیسک یا رادیو اینترنت) را انتخاب کنید ، هرگونه پخش را مکث کنید ، به جستجوی آهنگ ، جستجوی آهنگ ، کنترل میزان صدا و بسیاری از کارکردهای دیگر بپردازید. این بسیار کامل است و به شما امکان می دهد Brennan B2 خود را از تمام اتاق کار کنید. حتی بهتر ، برنان یک مرورگر وب را فراهم می کند. Brennan B2 آدرس IP خود را نمایش می دهد. یک مرورگر را به آن آدرس هدایت کنید و می توانید کنترل کاملی از Brennan را در اختیار بگیرید. لیست های پخش آسان برای ایجاد است ، سی دی های پراکنده را می توان با عنوان ، هنرمند یا نام آهنگ یافت.

مرورگر Brennan B2
شما باید بتوانید از طریق هر مرورگر مدرن متصل شوید ، همچنین می توانید از یک تلفن همراه یا رایانه لوحی نیز استفاده کنید و رابط کاربری آن به خوبی با دستگاه شما مطابقت دارد. همه اینها بسیار صاف و قابل اعتماد است. My Brennan B2 بدون شماره با Chrome و Apple Safari کار کرد. این گوشی همچنین به خوبی در iPhone و iPad نمایش داده شد و در یک گوشی مبتنی بر Android نیز کار کرد.

رادیو اینترنت از استفاده در Brennan B2 لذت بخش بود. شما می توانید در کشور ، در ایالات متحده آمریکا از طریق ایالت ، و بر اساس ژانر موسیقی جستجو کنید. برنان مشکلی برای یافتن برخی از ایستگاه های محلی مورد علاقه من نداشت. همچنین می توانید با نام ایستگاه یا نامه تماس بگیرید. حتی می توانید YouTube را برای موسیقی جستجو کنید. این یک ایده بسیار هوشمندانه است زیرا موسیقی زیادی در آنجا وجود دارد. من چندین جستجو را امتحان کردم و هر کدام آهنگهایی پیدا کردم که بازی خوبی داشتند.

با استفاده از دانگل Bluetooth شامل می توانید از طریق دستگاه های بلوتوث مانند تلفن و رایانه لوحی از طریق B2 خود موسیقی پخش کنید. Brennan به عنوان یک منبع بلوتوث در سایر دستگاه های شما نمایش داده می شود ، بنابراین برای برقراری ارتباط کافی است ضربه بزنید.

طلا ساز
جری گلداسمیت "فیلم موسیقی"
برای تست کیفیت پاره کردن ، من سی دی را به برنان ریختم ، و سپس همان سی دی را روی سی دی پلیر با کیفیت بالا ، Oppo BDP 203 پخش کردم. جری گلداسمیت ( موسیقی فیلم جری گلداسمیت) و برادران Dire Straits in Arms CD.

وخیم
Dire Straights "برادران در آغوش"
من Brennan B2 و Oppo را همگام سازی کردم و هیچ تفاوتی بین دیسک اصلی و نسخه Brennan FLAC شنیده نشد. این در مورد بلندگوهای خوب و حتی از طریق برخی هدفونهای سطح بالا صاف نیز صادق بود. این چیزی است که از برنان انتظار داشتم و ناامید نشدم.

مونونوکه
جو Hisaishi "شاهزاده مونونوکه"
CD های دیگری که من به آنها گوش دادم شامل شاهزاده مونونوکه است که دارای رشته های سرسبز و باسهای بسیار عمیق است.

دافوس
میکی هارت "دافوس"
یکی دیگر از سی دی های عالی که تمیز پاره شد ، دافوس بود ، یک دیسک موسیقی شگفت انگیز کوبه ای که یک تست قدیمی برای تست های گوش دادن است. موج زدن بی عیب و نقص بود.

Brennan B2 یک پخش کننده با وضوح بالا نیست. شما نمی توانید پرونده های با وضوح بالا را ذخیره کنید ، و نمی توانید SACD ها را پاره کنید (اگرچه می توانید لایه CD استاندارد را روی SACD بچسبانید).

نتیجه گیری
برنان B2 هنرمندان
مقایسه BRENNAN B2 کار سختی است ، زیرا واقعاً کاملاً بی نظیر است. Cocktail Audio برخی از سرورهای مخصوص سرویس دهنده / ویژگی های مشابه اما گسترده تر را ایجاد می کند ، اما قیمت آنها بسیار گران تر است. Brennan B2 نیاز بسیاری از دوستداران موسیقی را برآورده می کند ، بدون اینکه به عوارض اضافی استفاده از رایانه متوسل شود. فکر می کنم Brennan B2 برنده است و من وسوسه می شوم B2 را به سیستم صوتی خانگی خود اضافه کنم.
دوست دارد
طراحی زیبا و آسان برای خواندن صفحه نمایش
کیفیت عالی صوتی
فشرده سازی بدون ضرر یا فشرده سازی
مستندات خوب نوشته شده و راهنمای شروع سریع
پخش رادیوی اینترنتی / YouTube (فقط صدا)
دوست دارم ببینم
رابط وب ساده تر
جک های RCA با اندازه استاندارد در عقب
نسخه ای از Brennan B2 بدون تقویت کننده برای افرادی که به بلندگو احتیاج ندارند.
خوانندگان زیادی وجود خواهند داشت که می گویند "فقط دیسک های خود را روی رایانه بکشید و با آن انجام شود". احساسات را می فهمم اما Brennan B2 یک مؤلفه صوتی با کیفیت بالا است که برای زندگی با دیگر تجهیزات سلام و فیش خانگی شما ساخته شده است. بسیار زیبا و مناسب به شما امکان می دهد از CD های داخلی قفسه خود برای تغذیه سیستم پخش دیجیتال و فهرست بندی استفاده کنید. این رادیو در اینترنت و جریان YouTube پخش می شود و از دستگاه های تلفن همراه از بلوتوث پشتیبانی می کند. در صورت داشتن آمپلی فایر ، اگر دوست دارید می توانید یک سیستم استریو کوچک باشد ، فقط بلندگوها را اضافه کنید.

جبهه Brennan B2
من واقعاً Brennan B2 را دوست دارم. اگر می خواهید سرانجام سی دی های خود را کنترل کنید ، این ممکن است فقط وسیله برای شما باشد. در دنیایی که به نظر می رسد دیسک های فیزیکی به آرامی از بین نمی روند ، Brennan B2 به شما امکان می دهد تا کتابخانه سی دی های خود را بدون از دست دادن کیفیت اصلی خود نجات دهید ، و آنها را به دارایی های دیجیتال به راحتی در دسترس تبدیل کنید.

بسیار توصیه شده

خروجی های صوتی آنالوگ

پخش موسیقی با وضوح بالا

حصولات صوتی قابل حمل

، ,یک ,b2 ,brennan ,های ,پخش ,brennan b2 ,می توانید ,سی دی ,می کند ,از طریق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

واگویه های دل با "خودم"...