محل تبلیغات شما

پخش فیلم و صدا با کیفیت عالی
حالت فیلم مستقیم با منبع
حداکثر 32 ترابایت حافظه داخلی
Wi-Fi داخلی
رابط کاربری بصری با پشتیبانی برنامه Android 6.1
از راه دور دارای نور پس زمینه گنجانده شده است
به دستگاههای بلوتوث مانند صفحه کلید ، تلفن ها و رایانه های لوحی وصل می شود
مقدمه
از آنجا که دیسک نوری به آرامی از بین می رود ، تعداد بیشتری کاربر بیشتر محتوای خود را پخش می کنند. راحتی همیشه از کیفیت بالایی برخوردار است ، اما خوانندگان Secrets معمولاً به یک استاندارد بالاتر آرزو می کنند. ما نمی خواهیم از تماشای فیلم های فشرده شده و گوش دادن به MP3 هایی که در حالت تقریباً غیرقابل تشخیص قرار گرفته اند ، برای تماشای فیلم های فشرده شده و گوش دادن به پخش های Blu-ray و SACD خودداری کنیم. اما اگر شما مانند من هستید ، و آن دیسک ها شروع به پر کردن هر فضای موجود می کنند ، شاید یک سرور رسانه تنظیم شود. من پخش کننده Strato Kaleidescape را بررسی کرده ام و اگرچه این یک جزء عالی است ، اما با هزینه 10 ترابایت ذخیره سازی ، 6000 دلار چشم نواز دارد. باید راه بهتری وجود داشته باشد.

با تشکر از Zappiti ، یک جایگزین ارزان قیمت ، Pro 4K HDR Media Player وجود دارد. این جعبه خوب 995 دلار است و تمام همان سخت افزارهای صوتی و تصویری با کیفیت بالا را از قیمت گرانترین رقابت خود در بر می گیرد. همچنین می توانید با رابط کاربری نرم و صاف از برنامه های ویدیویی و موسیقی خود آندروید و Zappiti بهره مند شوید. با ریموت نور پس زمینه ارسال می شود ، یا می توانید آن را از طریق تلفن یا رایانه لوحی کنترل کنید. بلوتوث به این امکان را می دهد تا برای هدایت آسان از طریق برنامه ها و فهرست ها به صفحه کلید و ماوس وصل شود. توییت از گزینه های صوتی و تصویری خود که در هیچ جعبه جریان پیدا نمی کنید لذت می برد. پردازنده ویدیوی داخلی آن از رنگ 10 بیتی به همراه وضوح تصویر 2160 3840 تا 60 هرتز ، HDR و چند ترفند تقویت تصویر شایسته پشتیبانی می کند. اگر ترجیح می دهید از هرگونه پردازش ویدیویی یا پوسته پوسته شدن دور بزنید ، حتی یک حالت مستقیم نیز وجود دارد. بیایید فقط بگوییم این دستگاه بسیار بالاتر از دستگاههای puck-like است که 50 دلار در آن آنلاین می شود. Pro 4K HDR Media Player یک مؤلفه منبع ویدیویی با کیفیت بالا است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

ZAPPITI PRO 4K HDR MEDIA PLAYER مشخصات ویژه
ذخیره سازی:
حداکثر 32TB (2x 16TB) - شامل نمی شود

سیستم های عامل:
بلوتوث 4.0 ، Android 6.1 ، GooglePlay

خروجی های ویدئویی:
1 برابر HDMI 2.0a ، کامپوزیت (RCA)

خروجی های صوتی:
1 برابر HDMI 1.4 ، 1x دیجیتال کواکسیال ، 1 برابر اپتیکال دیجیتال ، استریو آنالوگ 1x (RCA)

هدفون:
کانکتور 1 اینچی اینچ

اتصالات اضافی:
USB 5 برابر ، 1 برابر RJ-45

شبکه محلی کابلی:
گیگابیت ، Wi-Fi (5GHz)

حالت های ویدیویی:
4096x2160p، 3840x2160p، 1080p، 720p، PAL / NTSC

فریمرها:
23.976 ، 24 ، 25 ، 29.97 ، 30 ، 50 ، 59.94 ، 60Hz

نمایش می دهد:
تبدیل HDR ، SDR ، HDR به SDR

عمق سیگنال:
10 بیتی ، Rec.2020

سه بعدی:
بله ، با تبدیل 2D

قالب های ویدیویی:
ISO (DVD، BD، BD3D، UHDBD)، BDMV، MKV، MOV، MP4، M2TS، TS، FLV، AVI، VIDEO_TS

کدک های ویدیویی:
HEVC، H.265، MVC، AVC، MPEG-2/4، H.264، VP9

قالب های صوتی:
AC3، DTS، MP3، ALAC، APE، M4A، AIFF، WAV، FLAC، AAC، OGG (Ogg / Vorbis)، RA_COOK، LPCM، MQA

ابعاد:
17w x 13d x 3.4h اینچ

وزن:
16.5 پوند

ضمانتنامه:
2 سال

قیمت:
995 دلار

شرکت:
Zappiti

رازها برچسب ها:
zappiti، پخش کننده رسانه ای طرفدار 4k hdr ، پخش کننده رسانه ، ultra hd، hdr، server server، Media Player Review 2019

پیوندها
نقد و بررسی Xiaomi Mi Box
سرور موسیقی ST-G30 Technics
طرح
Zappiti Pro 4K HDR Media Player
بهتر است که فکر کنید Zappiti Pro 4K HDR Media Player به عنوان یک سرور رسانه ای که در آن جریان دارد ، نه برعکس. این دستگاه حداکثر 32 ترابایت فضای ذخیره سازی محلی را از طریق دو خلیج دیسک سخت که در پشت صفحه روبرو پایین زندگی می کنند ، ارائه می دهد. این فقط یک کامپیوتر شخصی نیست که درون یک شاسی قابل نصب بر روی قفسه قرار گیرد. یک پردازنده چهار هسته ای به همراه 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه eMMC پایه و اساس یک سرور قدرتمند را تشکیل می دهند. خلیج های درایو با استفاده از سخت افزار معمولاً در دسترس می توانند حداکثر 32Tb ذخیره سازی داشته باشند. در این نوشتن ، دو درایو 16Tb حدود 1200 دلار برای شما هزینه دارند. این فضای زیادی است ، به اندازه 600 عنوان Blu-ray یا 300 عنوان Ultra HD کافی است. نکته قابل توجه این است که این مقدار از سه برابر حداکثر میزان ذخیره واحدهای Kaleidescape Strato خارج است. این جعبه 6000 دلار فقط 10Tb را نگه می دارد.

Zappiti Pro 4K HDR Media Player Drive Bay
علاوه بر این آمارهای چشمگیر کامپیوتر ، Pro 4K نیز یک جزء عالی A / V است. دارای خروجی HDMI دوگانه است ، یکی 2.0a است که از فیلمبرداری تا 2160 4096 at در 60Hz و رنگ 10 بیتی پشتیبانی می کند. مورد دیگر یک درگاه صوتی با نسخه 1.4a برای اتصال جداگانه با پردازنده اطراف شما است. کدک های صوتی تا Dolby Atmos و DTS وجود دارد: X بنابراین ، کسانی که دارای جدیدترین سخت افزار هستند می توانند مطمئن باشند Pro 4K آخرین استانداردهای محتوا را ارائه می دهد.

جلو Zappiti Pro 4K HDR Media Player Front
از نظر جسمی Pro 4K مانند مخزن ساخته شده است. صفحه فوقانی به ضخامت 3 میلی متر عملکرد آرام را تضمین می کند و به جذب لرزش از درایوهای داخلی کمک می کند. خنک کننده کاملاً منفعل است ، بنابراین هرگز صدای آزاردهنده هواداران را نخواهید شنید. جعبه دارای دو گیرنده IR است و در یک لمس متفکر ، شامل یک ورودی IR در پشت با یک extender بزرگ است که می توانید در صورت تمایل برای مخفی کردن اجزای خود در داخل کابینت ، به یک نقطه قابل مشاهده وصل کنید.

Zappiti Pro 4K HDR Media Player بازگشت
پنل پشتی به نظر می رسد با یک خروجی HDMI دوگانه فوق ، یک جزء ویدیوی برتر است. همچنین اگر می خواهید از پردازش فیلم Zappiti استفاده کنید ، ورودی HDMI نیز دارد. صدا بیشتر توسط خروجی های دیجیتال کواکسیال و نوری و جک های استریو RCA پوشانده شده است. در قسمت جلویی یک خروجی هدفون ربع و یک پورت USB قرار دارد. درگاه USB دیگر در پشت می تواند درایوهای انگشت شست یا هارد دیسک های خارجی را در خود جای دهد.

Zappiti Pro 4K HDR Media Player Innards
از راه دور Zappiti Pro 4K HDR Media Player
پردازش ویدیو توسط چیزی انجام می شود که Zappiti آن را Magic Pixel صدا می کند. این یک راه حل مقیاس گذاری است که همچنین از پیشرفت های ظریف تصویر برای بهبود کیفیت استفاده می کند. من معمولاً نسبت به چنین ویژگی هایی شک می کنم اما وقتی بازیکن را به پروژکتور محترم Anthem LTX-500 1080p وصل کردم ، احساسات اولیه من کاملاً مساعد بود. این تصاویر بسیار واضح و دقیق را بدون علائم تقویت لبه و سایر مصنوعات تحویل داده است. پردازنده با کاهش بسیار زیاد محتوای Ultra HD کار بسیار خوبی انجام می دهد. اگر از 10 سال پیش مانند من در حال نمایش بالای صفحه نمایش هستید ، Zappiti Pro 4K کاملاً خوشحال است. همچنین خوش آمدید یک حالت منبع مستقیم برای کسانی است که ترجیح می دهند نمایشگرشان وظایف پردازش ویدیو را انجام دهد. همچنین می توانید با مشخص کردن تنها حالت هایی که با آن سازگار است ، وضوح تصویر را به پروژکتور یا تلویزیون خود اختصاص دهید. این نوع انعطاف پذیری حتی در گرانترین دستگاه های پخش دیسک پیدا نمی شود.
گزینه های کنترل از سطح بالایی نیز برخوردار هستند. از راه دور دارای نور پس زمینه بسیار زیبا است. این کارکرد هر عملکرد ممکن را از جمله ناوبری و حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید 10 یا 60 ثانیه را در هر دو جهت بگذرانید ، فقط چیزی که در مورد فیلم های YouTube بسیار مضطرب است. در صورت تمایل می توانید دستورات قدرت و میزان صدا را برای تلویزیون یا سیستم A / V خود یاد بگیرید. اگر ترجیح می دهید از تلفن یا رایانه لوحی برای کنترل استفاده کنید ، یک برنامه Zappiti در فروشگاه های Google یا Apple اپل وجود دارد. و بلوتوث به این معنی است که می توانید یک ماوس و صفحه کلید را به هم متصل کنید که باعث می شود مرور سریع شود.

صفحه اصلی Zappiti Pro 4K HDR Media Player
البته ستاره واقعی در اینجا نرم افزار Zappiti است. کد اصلی از Android 6.1 تهیه شده و این بدان معنی است که هر برنامه GooglePlay روی Pro 4K کار خواهد کرد. شما می توانید مستقیماً از صندلی خود بارگیری کنید هر ارائه دهنده محتوا مانند Amazon ، Hulu ، YouTube ، Netflix و موارد مشابه. و Google Chrome برای تماشای مواردی مانند Medici.TV نیز موجود است.

برپایی
نصب دستگاه پخش Zappiti کار چندان سختی نیست اما به همان اندازه plug و play نیز کار ساده ای نیست. من می خواستم چند تنظیم مختلف را امتحان کنم ، بنابراین من با اتصال به پروژکتور Anthem LTX-500 و یک HDMI فقط صدا با یک پردازنده فراگیر Integra DHC-80.1 شروع کردم. Pro 4K در تنظیمات پیش فرض خود مشکلی در ایجاد تصویری در پروژکتور 1080p و ارسال Dolby TrueHD و DTS-HD Master Audio به یک مؤلفه صوتی سازگار با HDMI 1.2 ندارد. کاربران تجهیزات میراث هیچ مشکلی نخواهند داشت.

تنظیمات پخش کننده رسانه Zappiti Pro 4K HDR
اگر می خواهید پارامترهای صدا و فیلم را تنظیم کنید ، منوی تنظیمات گزینه های زیادی دارد. پروژکتور من خروجی RGB را ترجیح می دهد ، بنابراین آن قسمت را در بخش توسعه دهنده پیدا کردم. در آنجا مراقب باشید زیرا می توانید سهواً گزینه هایی را تنظیم کنید که صفحه را غیرقابل مشاهده جلوه دهند. در صورت بروز چنین اتفاقی ، Zappiti یک عملکرد بازیابی سیستم عامل را در یک USB USB ارائه داده است.

برای تماشای محتوا یا استفاده از برنامه ها ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. این کار قبلاً برای من انجام شده بود اما حتماً در صورت بازیابی اطلاعات ورود را به خاطر بسپار. بعد از راه اندازی اولیه دیگر نیازی به ورود به سیستم نخواهید داشت مگر اینکه سیستم عامل را بازیابی کنید.

با استفاده از Pro 4K Player ، کاربر از صفحه اصلی با نمادهای بزرگ که سه برنامه اصلی Zappiti ، Video ، Explorer و Music را نشان می دهد ، مورد استقبال قرار می گیرد. در قسمت بالا نمادهای کوچکتر برای تنظیمات و برنامه ها به همراه شاخص های وضعیت بلوتوث ، USB و Wi-Fi قرار دارند.

Zappiti Pro 4K HDR Media Player Movies
رابط فیلم ساده و زیبا است. می توانید عناوین تصادفی را از طریق کتابخانه خود با انتخاب یکی از قسمت های بالای منو تماشا کنید. در پایین یک مرورگر است که محتوا را به دسته های منطقی جدا می کند. یکی از ویژگی های خاص که من دوست داشتم امکان سازماندهی فیلم های حق رای دادن به ساگاها بود. به عنوان مثال ، اگر مایلید تمام فیلم های Avenger را به طور منظم تماشا کنید ، Zappiti این کار را آسان می کند.

عنوان Zappiti Pro 4K HDR Media Player
هر انتخاب شامل یک تصویر کوچک ، خلاصه داستان ، و کلیه اطلاعات مربوطه از جمله نسبت ابعاد ، کدگذاری صدا و زبان های موجود است. فشار دوم کلید انتخاب عنوان درست در سمت راست شروع می شود. هیچ چیزی کاملاً شبیه گشت و گذار در مجموعه فیلم و نمایش های تلویزیونی از این طریق نیست. البته صفحه نمایش ها قابل تنظیم هستند و اضافه کردن و حذف محتوا با استفاده از ریموت یا صفحه کلید و ماوس آسان است.

Zappiti Pro 4K HDR Media Player Explorer
اگر ترجیح می دهید محتوای ذخیره شده را مستقیماً مرور کنید ، Zappiti برنامه ای به نام Explorer ارائه می دهد. این یک مدیر فایل ساده است که بسیار شبیه Google Drive است. در اینجا ، شما می توانید تمام رسانه های خود را در یک مکان مدیریت کنید. فایل ها را اضافه یا حذف کنید ، و مستقیماً محتوا را پخش کنید. همچنین می تواند به منابع موجود در شبکه خانگی شما مانند درایوهای NAS و رایانه های شخصی دیگر دسترسی پیدا کند. این ساده ترین روش برای اضافه کردن محتوای بارگیری یا پاره شده به دیسک های سخت داخلی Pro 4K است.

در حال استفاده
وقتی پخش کننده های رسانه را مرور می کنم ، بیشتر روی نرم افزار و رابط کاربری متمرکز می شوم. اما Zappiti تصویری قانع کننده را ارائه می دهد که بالاتر از آن چیزی است که من از برنامه نویسان مرتبه ای و پرونده ای مانند Roku و Apple TV مشاهده کرده ام. بدیهی است ، محتوای ذخیره شده به دلیل سطح کمتری از فشرده سازی و پشتیبانی از صدای بی فایده و شی گرا ، از مزیت کیفیتی برخوردار است. اما پردازش ویدئویی که در اینجا استفاده می شود رقبای بهترین دستگاه پخش کننده دیسک است که من تجربه کرده ام. 24p؟ مشکلی نیست فوق العاده HD و HDR؟ این هم پوشیده است و کیفیت صوتی برابر است با آنچه در دیسک های Blu-ray و UHD مشاهده می شود ، صرفاً به دلیل عدم تغییر در این قالب ها. کافی است بگوییم که خروجی Pro 4K Player تقریباً به اندازه آنچه از OPPO UDP-203 خود می بینم خوب است.

پیمایش رابط کاربری نسیم با ریموت موجود است. من از نور پس زمینه گرچه قدردانی می کردم ، هرچند که یک بار با آن سازگار شدم ، کلیدهای با شکل متفاوت باعث می شدند کار با احساس راحت شود. یکی از انتخاب های مختلف فرستنده های IR آن در زیر لبه جلوی گوشی قرار دارند. این بدان معناست که باید آن را مستقیماً روی جعبه قرار دهید یا کمی بالاتر از خط دید خود باشید. اگر بازیکن بالای سر شما نشسته است ، گرفتن پاسخ آن کمی دشوارتر است.

پخش کننده نمونه من از قبل بارگذاری شده بود با بسیاری از مطالب عالی ، که بسیاری از آنها آشنا بودند. من با چند قسمت از Planet Earth II شروع کردم . در هر دو پروژکتور 1080p Anthem و همچنین نمایشگر Ultra HD که در دست داشتم ، یک پروژکتور BenQ HT3550 به نظر می رسید و عالی به نظر می رسید. در اولین بازدید ، مجبور شدم گزینه زیرنویس را پیدا کنم و آن را خاموش کنم اما این یک موضوع ساده بود. فهمیدم که می توانید اندازه ، قلم و رنگ زیرنویس ها را به روش های مختلف تغییر دهید. تصاویر خیره کننده بودند ، به همان زیبایی که انگار از پخش کننده دیسک OPPO UDP-203 من پخش می کردند. پرونده های بارگذاری شده در درایو پخش کننده نسخه های بیتی برای بیت دیسک اصلی Ultra HD هستند. اطلاعات مربوط به رنگ و HDR دقیقاً مطابق آنچه باید باشد نمایش داده می شود. هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید یک دستگاه پخش دیسک را با Pro 4K HDR جایگزین کنید.

من همچنین عنوانی قدیمی تر که به Ultra HD تبدیل شده بود ، Sylvester Stallone's Cliffhanger را مشاهده کردم . اگرچه شما آن را به خاطر یک بلاک باستر مدرن هالیوود با ظاهر دیجیتالی نرم و صاف خود اشتباه نمی گیرید ، تبدیل خود را به خوبی تبرئه می کند. این رنگ غنی و جسورانه با جزئیات دقیق از عناصر فیلم اصلی و کنتراست جامد بود. صاحبان عناوین میراث مانند این زمانی که لازم نیست دیسک ها را در کشوی بازیکن پخش کنند ، از آنها لذت می برد.

چندین روز را در مطالب ارائه شده در پخش کننده نمونه من از Zappiti گذراندم. در هیچ زمان اختلاف قابل توجهی در کیفیت از نسخه دیسک نوری مشاهده نشد. من البته به عناوین Ultra HD جاذبه کردم اما HD Blu-ray نیز عالی به نظر می رسید. و این بازیکن با پروژکتور محترم Anthem LTX-500 و جدیدترین پروژکتور Ultra HD HT3550 BenQ من به همان اندازه کار کرد.

من در طول بازبینی یک بروزرسانی را انجام دادم که همچنین بدون دردسر افتاد. از آنجا که Pro 4K همیشه به اینترنت متصل است ، هنگام راه اندازی آن ، شما را به روز می کند. این روند تنها چند دقیقه طول می کشد. من فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کردم و همه چیز عالی بود.

نتیجه گیری
Zappiti Pro 4K HDR Media Player
ZAPPITI PRO 4K HDR MEDIA PLAYER مزایای بسیاری را نسبت به سرورهای فیلم گران قیمت ارائه می دهد. با قیمت 995 دلار برای جعبه و 1200 دلار دیگر برای ذخیره سازی ، فضای کافی برای 600 Blu-ray یا 300 عنوان Ultra HD بدست می آورید.
دوست دارد
رابط باریک و بصری با گزینه های سفارشی سازی زیادی
کیفیت ساخت بالا و سخت افزار
قابل ذخیره سازی در 32TB ذخیره سازی
گزینه های جریان از طریق GooglePlay
قابلیت خروجی مستقیم فیلم منبع
کیفیت عالی فیلم و صدا
کنترل از راه دور عالی
دوست دارم ببینم
کنترل RS-232 برای سیستمهای اتوماسیون رده بالا
شکایت در اینجا بسیار کم است. Zappiti Pro 4K HDR Media Player به جایی رفته است که رایانه های شخصی سینمای خانگی و سرورهای فیلم DIY نتوانستند بروند. Zappiti با رابط کاربری نرم و نرم و بصری مواجه شده است که ضمن دسترسی آسان به مطالب تقریبا بی حد و حصر ، بهترین جعبه های جریان را رقیب می کند. با تشکر از ظرفیت ذخیره سازی 32TB ، می توانید محتویات 600 پرتوی Blu یا 300 دیسک Ultra HD را اضافه کنید. و از طریق قابلیت شبکه آن ، در صورت بزرگتر شدن کتابخانه می توانید جعبه های بیشتری اضافه کنید. از آنجا که این دستگاه همچنین به موسیقی و عکس ها نیز کمک می کند ، واقعاً می تواند یک راه حل یک جعبه برای تهیه رسانه در خانه باشد.

Zappiti علاوه بر این ، با اندیشه و مهندسی دقیق به خروجی صوتی و تصویری آن ، اعتبار Pro 4K را نیز اضافه می کند. در حالی که بسیاری از محصولات دیگر پس از کار کردن نرم افزار متوقف می شوند ، Zappiti یک راه حل عالی برای پردازش فیلم و خروجی صوتی با کیفیت بالا را در بر گرفته است. صرف نظر از محتوای شما یا وضوح نمایشگر شما ، تصاویر با رنگ دقیق و کنتراست حداکثر همیشه تیز و شفاف خواهند بود. با نمایش بیت برای بیت از دیسک های پاره شده ، شما به راحتی نمی توانید از مرور و گشت و گذار در کتابخانه فیلم خود فداکاری کنید. و اگر می خواهید چیزی را در Netflix یا Amazon مشاهده کنید ، برنامه ها در آنجا هستند.

من از کار با Zappiti Pro 4K HDR Media Player کاملاً لذت بردم. به همان اندازه که من طرفدار دیسک های نوری هستم ، چیزی درمورد صفحه های جلد فیلم و تماشای آنچه می خواهید با چند کلیک دکمه وجود دارد ، مسحره کننده است. در حالی که من قصد ندارم به زودی پرتوهای Blu خود را ذخیره کنم ، محصولاتی از این دست من را برای آینده امیدوار می کند. براوو زاپیتی!

خروجی های صوتی آنالوگ

پخش موسیقی با وضوح بالا

حصولات صوتی قابل حمل

، ,های ,یک ,4k ,pro ,zappiti ,pro 4k ,4k hdr ,hdr media ,است که ,zappiti pro ,پروژکتور محترم anthem

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اندیشه های ورزشی بوشهر حملات غیر نطامی