محل تبلیغات شما

در چند سال گذشته شاهد معرفی یک کلاس کاملاً جدید از محصولات صوتی قابل حمل هستیم: آمپ هدفون با DAC داخلی که قادر به کار با دستگاه های iOS و Android اپل است.
این محصولات قول می دهند با دور زدن کامل DAC ها و آمپرهای داخلی ، کیفیت صدای تلفن ها و دستگاه های مشابه را به طرز چشمگیری بهبود بخشند. در اینجا ، ما مجموعه ای از این محصولات جدید ، سازگار با دستگاه های iOS را آزمایش می کنیم: Apogee One ، CEntrance Mini-M8 ، Oppo HA-2 و V-MODA Vamp Verza. به نظر می رسد که هر یک از این محصولات به طور چشمگیری بهتر از آیفون 5S من هستند.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
نکات برجسته
هدفون قابل حمل DAC / Amp خلاصه: Apogee One ، CEntrance Mini-M8 ، Oppo HA-2 ، V-MODA Vamp Verza
چندین آمپر هدفون جدید در حال حاضر دارای DAC های داخلی هستند که می توانند به صورت دیجیتالی با دستگاه های iOS و Android ارتباط برقرار کنند و از این طریق DAC ها و آمپ هایی با کیفیت پایین که به طور معمول با تبلت و تلفن همراه هستند ، ارتباط برقرار کنند.
آمپرهای تست شده در اینجا همه با سیستم عامل iOS و Android کار می کنند و قیمت آن بین 299 دلار تا 599 دلار است.
همه این دستگاه ها به طور چشمگیری بهتر از iPhone 5S من هستند که IEM های Shure SE-425 من را رانندگی می کنند.
Apogee One همچنین به عنوان یک وسیله ضبط قابل حمل با ضبط 24 بیت 24 بیت 96 کیلو هرتز ، دارای یک میکروفون داخلی و ورودی برای سازهای موسیقی است.
مقدمه
چندین سال گذشته شاهد معرفی نوع جدیدی از دستگاه بودیم: آمپ هدفون قابل حمل با ساخته شده در DAC که قابلیت اتصال دیجیتالی به دستگاههای iOS و Android را دارد. قبل از این پیشرفت ، ما قادر به خرید آمپر هدفون قابل حمل بسیار خوب برای استفاده با دستگاه های قابل حمل بودیم ، اما مجبور شدیم که بیشتر DAC ها را خراب کنیم. من سالها از یک Headroom Total BitHead استفاده کردم ، اما همیشه می خواستم DAC را در iPod Classic یا تلفن 160 گیگابایتی خود بدست آورم. حالا ، من می توانم اولین دستگاه از این نوع که من از آن می دانم Fostex HP-P1 بود ، اما اکنون چندین دستگاه از آن منتشر شده است. اسرار اخیراً سونی PHA-3 جدید را مرور کرده است. جان جانسون فقط یک بررسی تیزرآمیز از Oppo HA-2 انجام داد ، همچنین در اینجا بررسی شد. من چهار آمپر هدفون نسبتاً جدیدی را که ندیده ام در بسیاری از نشریات hifi بررسی کنم جمع کردم: Apogee One ، CEntrance Mini-M8 ، Oppo HA-2 و V-MODA Vamp Verza. من درخواست کردم تا آمپرهای مشابه بیشتری برای آزمایش داشته باشم ، اما همه سازندگان به درخواست ما برای نمونه بررسی پاسخ ندادند. هر یک از این دستگاه ها دارای جوانب مثبت و منفی هستند و کدام یک "بهترین" برای شما خواهد بود که به یک آمپل قابل حمل وابسته به آنچه می خواهید باشد.

APOGEE ONE ، CENTRANCE MINI-M8 ، OPPO HA-2 ، V-MODA VAMP VERZA مشخصات بررسی
Apogee ONE

منبع تغذیه DC شارژ می شود
آی پاد لمسی ، آی فون یا آی پد

عملکرد باتری اختیاری برای
ضبط از راه دور در iPad (2 باتری AA شامل نمی شود)

USB 2.0 صوتی با
تبدیل 24 بیتی / 96kHz A / D و D / A

میکروفن کندانسور همه کاره ساخته شده است
(آداپتور پایه میکرو)

2 ورودی آنالوگ:
میکروفون XLR و اتصال دهنده 1/4 اینچی روی کابل برک آوت

میکروفن کندانسور همه کاره ساخته شده است

2 ورودی همزمان (ساز + میکروفون داخلی یا خارجی)

پیش آماده سازی Mic با حداکثر 62dB افزایش

2 خروجی آنالوگ:
1/8 اینچی استریو برای هدفون یا بلندگوهای دارای قدرت

تبدیل A / D و D / A:
24 بیت / 96 کیلوهرتز

نسخه IOS:
6 یا بیشتر

ارتباط:
اتصال دهنده رعد و برق

منبع تغذیه یا
دو باتری AA مورد نیاز است

MSRP:
349 دلار

شرکت:
اوج

CEntrance Mini-M8

وضوح:
24 و 16 بیتی

نرخ نمونه سازگار:
192 ، 176.2 ، 96 ، 88.2 ، 48 و 44.1 کیلوهرتز ، DSD

نامتقارن
صوتی USB

پاسخ فرکانس:
20 هرتز - 20 کیلوهرتز

THD + N:
0.004٪

حداکثر توان خروجی:
165 مگاوات ، هر دو کانال هدایت می شوند

ورودی ها:
IOS USB-B ، USB Audio USB-A ، Toslink نوری / Coax دیجیتال بر روی یک اتصال فون 1/8 اینچی.

عمر باتری:
11 ساعت

ابعاد:
127 x 80 x 22 میلی متر

MSRP:
599 دلار

شرکت:
استنتنس

Oppo HA-2

پاسخ فرکانس:
20 هرتز - 200 کیلوهرتز

امپدانس هدفون توصیه می شود:
16-300 اهم

حداکثر توان خروجی:
300mW @ 16 Ohms، 220 mW @ 32 Ohms، 30 mW @ 300 Ohms

امپدانس خروجی:
0.5 اهم

خروجی ها:
هدفون استریو و خط

ورودی ها:
آنالوگ استریو 3.5 میلی متری ، Asynchronous USB-A (iOS) و USB micro-B برای USB OTG و رایانه ها

وضوح:
32 ، 24 و 16 بیتی

نرخ نمونه برداری پشتیبانی شده:
44.1 - 384 کیلوهرتز ، 64،128 DSD و 256

DAC:
ESS Sabre32 Reference ES90-K2M

باتری:
3000 میلی آمپر ساعت لیتیوم پلیمر

عمر باتری:
13 ساعت برای منابع آنالوگ ، 7 ساعت برای منابع دیجیتال

زمان شارژ:
90 دقیقه با شارژر سریع

اندازه و وزن:
157 7 68 x 12 میلی متر ، 175 گرم

MSRP:
299 دلار

شرکت:
Oppo

V-MODA Vamp Verza

قدرت:
150mW x 2 (@ 32 اهم) USB حالت ، 130mW x 2 (@ 32 اهم) حالت iOS

باتری:
2200mAh لیتیوم-یون مدار محافظت بیش از حد w /

خروجی:
پورت خروجی آنالوگ و دیجیتال 3.5 میلی متر

نسبت سیگنال به نویز:
> 90dB

اعوجاج:
<0.05٪ (@ 50mW)

سازگاری با مقاومت هدفون:
> 16 اهم

ورودی:
USB-A (Apple iOS) ، USB micro-B (Android یا رایانه)

زمان پخش:
7 ساعت (افزایش سود)

زمان شارژ کامل:
hours ساعت

ابعاد:
133.5 x 70 x 17mm

وزن:
190 گرم

MSRP:
598 دلار

شرکت:
V-MODA

رازها برچسب ها:
هدفون قابل حمل ، جمع آوری DAC / آمپر ، Apogee One ، CEntrance Mini-M8 ، Oppo HA-2 ، V-MODA Vamp Verza ، بررسی هدفون قابل حمل ، بررسی هدفون

در این بررسی ، من آنها را به روشی که طراحی شده است برای استفاده از آنها تست می کنم: با یک آیفون 5S و یک Apple iPod Classic 160 GB به عنوان منبع و هدفون های Shure SE-425 IEM. این شامل اندازه گیری ها است. من از نرم افزار Spectra Plus FFT برای ایجاد 24 بیت 192 کیلو هرتز ، 24 بیت 96 کیلو هرتز و 16 بیت 44.1 کیلو هرتز WAV از تست های مورد نیاز استفاده کردم ، اینها را به فرمت MP Lossless MP4 تبدیل کردم و سپس آن پرونده ها را انجام دادم تا اندازه گیری ها را انجام دهند. من از مقاومت 24 اهمی به عنوان بار تست استفاده کردم ، مشابه مقاومت در برابر IEM های معمولی ، با قدرت تست 1 مگاوات (به اندازه کافی برای حساس ترین IEM ها به قطع). من با استفاده از رابط صدای معمولی M-Audio Profire 610 و نرم افزار Spectral Plus FFT اندازه گیری کردم. کلیه فایلهای موسیقی 16 بیت 44.1 کیلو هرتز فایلهای اپل Lossless به طور مستقیم از سی دی های من با استفاده از نرم افزار MAX 0.8 پراکنده و رمزگذاری با OSX ساخته شده است ، یا از FLAC های بدون کد بارگیری شده کدگذاری شده است. من همچنین با استفاده از برنامه پخش کننده Onkyo HF به برخی از پرونده های پر مصرف گوش کردم. من 24 بیت 88.2 کیلوهرتز (حافظه دسترسی تصادفی Daft Punk) و پرونده های 24 بیتی 96 کیلوهرتز (یادبود جان فاضیس) پرونده های Apple Lossless را امتحان کردم. در تست های گوش دادن هرگز از صوتی فشرده استفاده نشده است. پخش کننده HF همچنین می تواند در صورت دلخواه از 24 بیت 192 کیلوهرتز نمونه برداری کند (و حتی برای DAC هایی که می توانند آن سیگنال را رمزگشایی کنند ، فایل های DSD را بازی کنید). من چیزی بیش از 24 بیت 96 کیلوهرتز برای امتحان کردن نداشتم ، اما من فراتر از نمونه برداری را با نتایج مختلط امتحان کردم. همه آمپهای مورد آزمایش در اینجا با iPhone 5S من در iOS 8.3 و Apple iPod Classic 160 گیگابایت کار کرده اند. بسیاری از دستگاه ها عملکرد با iPod Classic را تضمین نمی کنند ، اما این به دلیل برنامه تست و صدور گواهینامه گسترده اپل برای گرفتن تأیید "سازگار با iOS" است.

در این بررسی ، من آنها را به روشی که طراحی شده است برای استفاده از آنها آزمایش می کنم: با یک آیفون 5S و یک Apple iPod Classic 160 GB به عنوان منبع و هدفون های Shure SE-425 IEM.

Apogee ONE
Apogee ONE

Apogee ONE بی نظیرترین دستگاهی است که در اینجا مورد بررسی قرار گرفته است. بر خلاف سایر محصولات موجود در این بررسی ، Apogee ONE در اصل یک تقویت کننده هدفون / DAC نیست. این برنامه به عنوان یک دستگاه ضبط قابل حمل برای نوازندگان توسط Apogee Digital ، یک نام قدرت در الکترونیک های حرفه ای طراحی شده است. ONE یک میکسر کامل با دو کانال است و دارای میکروفون داخلی و ورودی اختصاصی برای اتصال به آلات موسیقی یا میکروفون های دیگر است. اوه ، و به هر حال ، از خروجی هدفون بسیار مناسبی برخوردار است. ONE در 24 بیتی 96 کیلوهرتز ضبط و رمزگشایی می کند ، با کنترل کامل از طریق برنامه Apogee Maestro ، که به صورت رایگان از فروشگاه اپلیکیشن Apple قابل بارگیری است. Apogee دو نسخه از ONE را ایجاد می کند: دستگاه آزمایش شده در اینجا برای استفاده از iOS و Mac OSX طراحی شده است. نسخه دیگر ONE فقط با OSX کار می کند و 100 دلار ارزانتر است. بر خلاف همه دستگاههای دیگر که در اینجا بررسی شده اند ،

کیفیت ساخت ONE بسیار عالی است ، دارای کاست آلومینیومی و کابل ها و اتصالات با کیفیت بالا در سراسر است. یک دکمه با حجم زیاد در نقشه های جلوی کنترل صدا در iOS. شاخص های سطح LED برای ضبط و نظارت در جلو هستند. ONE توسط یک آداپتور DC یا دو باتری AA ساخته شده است. هنگامی که آداپتور برق AC متصل شود ، دستگاه iOS شما را از طریق کابل ورودی شارژ می کند. یک کابل رعد و برق با دستگاه گنجانده شده است ، اما کانکتور موجود در ONE برای این کابل اختصاصی است ، بنابراین شما با کابل همراه با دستگاه گیر می کنید. کابل شکستن ورودی دیگر با ورودی XLR میکروفون و ورودی ابزار ¼ ”گنجانده شده است. حتی با یک آداپتور پایه میکروفون همراه است. برای خروجی هدفون سود قابل تنظیم ندارد و هیچ تقویت کننده باس نیز وجود ندارد.

من واقعاً از گوش دادن به ONE لذت بردم. در حالی که به اندازه برخی از دستگاه های دیگر که در اینجا آزمایش شده اند ، نمونه گیری بالایی ندارد ، کیفیت صدا بسیار عالی بود. این ساکت ترین وسیله آزمایش شده بود و نتایج اندازه گیری خوبی داشت (به تصویر زیر مراجعه کنید). کیفیت صدا بسیار تمیز و شفاف بود ، با عملکرد خوب (اما نه استثنایی) باس. مانند همه آمپرهای مورد آزمایش در اینجا ، من به وضوح می توانم تفاوت های میکروفون های مورد استفاده برای ضبط مصاحبه جورجیو مورودر در فیلم "جورجیو توسط مودودر" دافت پانک را بشنوم. واضح و واضح است در حقیقت ، تصمیم گیری در مورد آنچه به نظر می رسد بهتر است ، ONE یا Oppo HA-2 سخت بود. شخصیت صوتی آنها بسیار شبیه ، با بازیابی استثنایی از جزئیات ، پویایی بسیار تمیز و واضح ، و صدایی گسترده ، اما تا حدودی مسطح بود. بدون اینکه گزینه ONE را تغییر دهید مشکلی پیدا نکردم. دامنه کنترل حجم صدا بسیار گسترده بود ، بنابراین ONE با IEM های من Shure SE-425 و Sennheiser HD-600s خوب کار کردم (من با 600s زیاد گوش نکردم ، اما می خواستم مطمئن باشم ONE رانندگی می کند. آنها با موفقیت) عمر باتری بسیار خوب بود. من تمام آزمایشاتم را روی یک باتری واحد انجام دادم. در حالی که یک باتری قابل شارژ مانند سایر آمپرهای موجود در این دور گرد خوب است ، AA های قدیمی قدیمی مزایای خود را دارند. اگر آنها صاف هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک مجموعه جدید قرار دهید. اگر یکی از آمپرهای دیگر مسطح است ، شما هیچ راهی برای شارژ مجدد ندارید ، در صورتی که هواپیما در حال سوار شدن باشد ، گزینه دیگری نیست. بنابراین ONE با IEM های Shure SE-425 من و Sennheiser HD-600s خوب کار کردم (من با 600s زیاد گوش نکردم ، اما می خواستم مطمئن باشم ONE آنها را با موفقیت هدایت می کند). عمر باتری بسیار خوب بود. من تمام آزمایشاتم را روی یک باتری واحد انجام دادم. در حالی که یک باتری قابل شارژ مانند سایر آمپرهای موجود در این دور گرد خوب است ، AA های قدیمی قدیمی مزایای خود را دارند. اگر آنها صاف هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک مجموعه جدید قرار دهید. اگر یکی از آمپرهای دیگر مسطح است ، شما هیچ راهی برای شارژ مجدد ندارید ، در صورتی که هواپیما در حال سوار شدن باشد ، گزینه دیگری نیست. بنابراین ONE با IEM های Shure SE-425 من و Sennheiser HD-600s خوب کار کردم (من با 600s زیاد گوش نکردم ، اما می خواستم مطمئن باشم ONE آنها را با موفقیت هدایت می کند). عمر باتری بسیار خوب بود. من تمام آزمایشاتم را روی یک باتری واحد انجام دادم. در حالی که یک باتری قابل شارژ مانند سایر آمپرهای موجود در این دور گرد خوب است ، AA های قدیمی قدیمی مزایای خود را دارند. اگر آنها صاف هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک مجموعه جدید قرار دهید. اگر یکی از آمپرهای دیگر مسطح است ، شما هیچ راهی برای شارژ مجدد ندارید ، در صورتی که هواپیما در حال سوار شدن باشد ، گزینه دیگری نیست. AA های قدیمی قدیمی دارای مزایای خود هستند. اگر آنها صاف هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک مجموعه جدید قرار دهید. اگر یکی از آمپرهای دیگر مسطح است ، شما هیچ راهی برای شارژ مجدد ندارید ، در صورتی که هواپیما در حال سوار شدن باشد ، گزینه دیگری نیست. AA های قدیمی قدیمی دارای مزایای خود هستند. اگر آنها صاف هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک مجموعه جدید قرار دهید. اگر یکی از آمپرهای دیگر مسطح است ، شما هیچ راهی برای شارژ مجدد ندارید ، در صورتی که هواپیما در حال سوار شدن باشد ، گزینه دیگری نیست.

من عملکرد رمزگذاری ONE را در حالی که داشتم آزمایش نکردم ، اما می توانم این یک قرعه کشی را ببینم. بسیاری از صوتی ها (از جمله برخی از تیم ما رازها) موسیقی دان هستند ، و من مطمئن هستم که بسیاری از شما دوست دارند به کنسرت های زنده بروید. ONE این امکان را به شما می دهد که ضبط زنده ای با کیفیت بالا (البته با اجازه) و همچنین یک آمپ و هدفون عالی DAC انجام دهید. از لحاظ راحتی استفاده ، ONE از نظر اندازه کمی بزرگ است ، و کابل رعد و برق موجود شامل کمی طولانی و حجیم برای استفاده به عنوان یک آمپر هدفون قابل حمل است ، اما واقعاً به نظر می رسید که در روزمره با آن بسیار ساده است. استفاده کنید. من فکر می کنم اگر عملکرد ضبط برای شما مفید باشد ، ONE یک انتخاب عالی خواهد بود. اگر هرگز ، هرگز از ویژگی ضبط استفاده می کنید ، ممکن است در این گردهمایی گزینه های بهتری برای شما انتخاب شود.

عملکرد اندازه گیری شده ONE بسیار خوب بود. من از همه تست های 24 بیتی 96 کیلوهرتز برای این اندازه گیری ها استفاده کردم.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
در 50 هرتز ، اعوجاج در 0.005 v ناپدید شد ، با صعود به 0.025 still هنوز هم بسیار پایین در 1 کیلو هرتز. در 10 کیلوهرتز ، تحریف کمی بالاتر از 0.25٪ ، تنها اندازه گیری غیر استثنایی در دسته بود. تن تست همه dBFS -10 بود.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
اعوجاج بین مولد در 0.035 measured اندازه گیری شد ، دوباره یک نتیجه عالی.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
همانطور که انتظار می رود پاسخ فرکانس به عنوان تخته تا حدود 30 کیلوهرتز صاف باشد ، قبل از آنکه به آرامی در قطع 48 کیلو هرتز Nyquist خاموش شوید.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
برای اندازه گیری نویز (مسئله ای با IEM های بسیار حساس) من خروجی همه آمپرها را با پخش موقت متوقف کردم. ONE کمترین آمپر در آزمایش بود که کف سر و صدا در حدود 136 دسی بل از سطح صدای باند باریک در مقیاس کامل برخوردار بود ، اگرچه تمام آمپرهای مورد آزمایش در 6 دسی بل از یکدیگر بودند. شنیدن این سطح از سر و صدای پیش زمینه با SE-425s من تقریبا غیرممکن بود ، اما در یک اتاق ساکت فقط می توانید صدای صدای فریادهای را که بازیکن مکث کرده است ، بشنوید.

CEntrance Mini-M8
CEntrance Mini-M8
CEntrance Mini-M8 گسترده ترین شجره نامه از هر یک از آمپرهای آزمایش شده در اینجا را دارد. CEntrance سالهاست که آمپر هدفون و DAC را تولید می کند. در حقیقت ، Hifi-M8 که یکی از اولین DAC های پر مصرف در دسترس برای دستگاه های iOS است ، به خوبی مورد توجه آنها قرار گرفته است. Mini-M8 یک نسخه نازک تر و سبک تر از Hifi-M8 است که به راحتی در استفاده از موبایل مناسب است. Mini-M8 تنها آمپر در اینجا با خروجی هدفون متعادل است. مدار آمپر داخلی Mini-M8 کاملاً متعادل است. در خروجی ، شما باید یک پلاگین phono 1/8 اینچی معمولی یا یک کانکتور متعادل سبک 4 پین RSA / ALO داشته باشید. من این خروجی را آزمایش نکردم ، اما مطمئن هستم که اگر کابل مناسبی برای هدفون خود داشته باشید ، کمی بهتر از خروجی منفرد به نظر می رسد. همچنین در پنل جلویی یک سوئیچ انتخاب کننده 3 موقعیت افزایش موقعیت وجود دارد ، یک پتانسیومتر دستی برای کنترل حجم صدا و یک ورودی دیجیتال نوری Toslink یا 1/8 اینچی دیجیتال. Mini-M8 هیچ نوع کنترل صدا دیجیتال ندارد. این آمپ دارای دو کانکتور در ورودی پشتی برای ورودی های دیجیتالی است: یک اتصال دهنده USB-A اختصاص داده شده به دستگاه های iOS و یک اتصال دهنده USB-B برای دستگاه های دارای قابلیت شنیداری USB. این ورودی ها در واقع به DAC های جداگانه می روند. تنها اتصال دهنده iOS فقط با سرعت 16/48 / 44.1 کیلوهرتز کار می کند. برای به دست آوردن قابلیت رمزگشایی بالای res 24 192 kHz و DSD ، باید از کانکتور USB-B استفاده کنید. با داشتن آیفون یا آی پد ، این بدان معناست که شما به کیت اتصال دوربین اپل 29 دلاری نیز نیاز دارید. من از ورودی iOS با iPod Classic خود و CCK با آیفون 5S خود استفاده کردم تا قابلیت پخش با رزولوشن بالا را بدست آورم. پنل پشتی دارای ورودی DC نیز برای شارژ باتری داخلی لیتیوم یون با آداپتور AC موجود است ، و یک سوییچ انتخابگر برای انتخاب ورودی دیجیتال. کلید انتخاب نیز سوئیچ قدرت است: وسط خاموش است؛ انتخاب یا ورودی USB دستگاه را روشن می کند. مانند ONE ، Mini-M8 تنها هنگامی که آمپر به منبع تغذیه متصل شود ، دستگاه iOS را شارژ می کند.

Mini-M8 به خوبی ساخته شده است ، اما مشخص است بیشتر تلاش و پول به جای بیرون از داخل جعبه می رود. این آمپ دارای یک نمونه آلومینیومی اکسترود شده ساده با صفحات انتهایی پیچ دار با اتصال دهنده های در معرض است. از نظر اندازه دقیق ، Mini-M8 برای این تست در قسمت بزرگی قرار داشت. عرض و عمق تقریباً برابر با تلفن من بود ، اما آمپر به طور کامل دو برابر ضخامت کوچکترین آمپر در تست ، Oppo HA-2 بود.

Mini-M8 همچنین با قیمت MSRP 599 دلار گرانترین آمپر در این آزمایش است. خوب ، بهترین صداست. از اولین شنیدن مشخص شد که بخش آمپ هدفون Mini-M8 در این تست بهترین بود. عملکرد باس به طور خاص ، استثنایی بود. در اینجا نیازی به هیچگونه تقویت صدای بیس نیست. قدرت تحویل شده توسط آمپر CEntrance واقعاً کنترل Shure SE-425s من را به دست آورد ، و آنها را به تأثیر عمق و عمق باس تحویل داد ، من واقعاً نمی دانستم که آنها قادر به چنین چیزی هستند. هیچ یک از سه آمپر دیگر در این رابطه نزدیک نبودند. صحنه های صدا همچنین به وضوح سه بعدی از تمام آمپ ها بود ، اگرچه بیشترین استفاده از این کار نیاز به یک محیط گوش دادن نسبتاً بی صدا حتی با جداسازی IEM ها داشت. من فقط می توانم تصور کنم که اضافه کردن کابل متعادل چه کاری می تواند انجام دهد. بازیابی جزئیات نیز عالی بود ، اما به گوش من کاملاً شفاف نیست و تیغ تیز HA-2 یا ONE. این می تواند به سادگی به دلیل صداگذاری و عملکرد باس باشد که اطلاعات دیگری را نیز اضافه می کند. صدای مسطح تر HA-2 و ONE شاید تازه باعث شده است که جزئیات بیشتری به نظر برسد. Mini-M8 همچنین به ویژگی قابل توجهی از برنامه پخش کننده Onkyo HF پاسخ داد ، جایی که به نظر می رسید که بالا رفتن از 24 بیت 192 کیلوهرتز باعث بهبود اوضاع می شود. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم. این می تواند به سادگی به دلیل صداگذاری و عملکرد باس باشد که اطلاعات دیگری را نیز اضافه می کند. صدای مسطح تر HA-2 و ONE شاید تازه باعث شده است که جزئیات بیشتری به نظر برسد. Mini-M8 همچنین به ویژگی قابل توجهی از برنامه پخش کننده Onkyo HF پاسخ داد ، جایی که به نظر می رسید که بالا رفتن از 24 بیت 192 کیلوهرتز باعث بهبود اوضاع می شود. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم. این می تواند به سادگی به دلیل صداگذاری و عملکرد باس باشد که اطلاعات دیگری را نیز اضافه می کند. صدای مسطح تر HA-2 و ONE شاید تازه باعث شده است که جزئیات بیشتری به نظر برسد. Mini-M8 همچنین به ویژگی قابل توجهی از برنامه پخش کننده Onkyo HF پاسخ داد ، جایی که به نظر می رسید که بالا رفتن از 24 بیت 192 کیلوهرتز باعث بهبود اوضاع می شود. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم. صدای مسطح تر HA-2 و ONE شاید تازه باعث شده است که جزئیات بیشتری به نظر برسد. Mini-M8 همچنین به ویژگی قابل توجهی از برنامه پخش کننده Onkyo HF پاسخ داد ، جایی که به نظر می رسید که بالا رفتن از 24 بیت 192 کیلوهرتز باعث بهبود اوضاع می شود. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم. صدای مسطح تر HA-2 و ONE شاید تازه باعث شده است که جزئیات بیشتری به نظر برسد. Mini-M8 همچنین به ویژگی قابل توجهی از برنامه پخش کننده Onkyo HF پاسخ داد ، جایی که به نظر می رسید که بالا رفتن از 24 بیت 192 کیلوهرتز باعث بهبود اوضاع می شود. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم. هنگام گوش دادن به ورودی اختصاصی iOS با iPod Classic ، عملکرد آنچنان خوب نبود. عملکرد باس هنوز از مرحله آمپر وجود داشت ، اما برخی از جزئیات ، وضوح و سه بعدی با ورودی با وضوح بالا از بین رفته است. گفته می شود Mini-M8 DSD را رمزگشایی می کند (احتمالاً از طریق تبدیل به PCM) ، اما من این قابلیت را آزمایش نکردم.

از نظر راحتی ، Mini-M8 باعث می شود کمی برای کیفیت صدای خود کار کنید. مسئله اصلی کابل کشی است. شما نیاز به علاوه بر کابل USB A تا B با اندازه کامل کابل USB CCK دارید تا بتوانید از پخش با وضوح بالا استفاده کنید. حتی با وجود آداپتور A به B و نه کابل ، این یک تنظیم نسبتاً حجیم است. با این حال به لطف مورد بزرگتر ، عمر باتری بسیار عالی است. اگر آنچه شما می خواهید بهترین کیفیت صدای قابل حمل است که می توانید بدست آورید ، در این بررسی Mini-M8 بهترین انتخاب است. بله ، گران است ، اما آنچه را پرداخت می کنید از نظر کیفیت صدا دریافت می کنید. اگر شما مایل به زندگی با اندازه آمپر و کابل کشی لازم هستید ، ناامید نخواهید شد.

اندازه گیری های Mini-M8 جالب بود. در حالی که خوب بودند ، آنها در اینجا بهترین نبودند. و به یاد داشته باشید ، همه آمپرها با تنظیم تست یکسان یکی پس از دیگری ، با همان منبع ، همان فایلهای آزمایشی و بدون حتی لمس تنظیم تست مورد آزمایش قرار گرفتند. نتایج آزمون نشان داده شده از ورودی با وضوح بالا با صدای تست 24 بیتی 192 کیلوهرتز است. من ورودی اختصاصی iOS را تست نکردم.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
اعوجاج اندازه گیری شده (THD + N) در 50 هرتز 0.048، ، 0.069 at در 1 کیلو هرتز و 0.054 at در 10 کیلوهرتز بود. اینها بسیار کم است ، اما بهترین اندازه گیری اعوجاج آزمایش شده در این بررسی نیست.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
اندازه گیری IMD 0.0078٪ بود ، باز هم بسیار کم اما بهترین نیست.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
پاسخ فرکانس صاف تا 20 کیلوهرتز بود ، با یک حرکت بسیار آهسته به قطع 96 کیلوهرتز Nyquist. این باید تا حدی مسئول صدای عالی Mini-M8 باشد ، با این آهسته آرام صدای زنگ گذرا را به حداقل می رساند. Mini-M8 تنها آمپلی بود که در اینجا مورد استفاده قرار گرفت تا بتواند فیلتر ضد آزار دهنده "رول کند" را اجرا کند.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
با مکث منبع ، Mini-M8 دارای صدای سر و صدا در حدود 134 dB از لحن باریک 0 dBFS بود. در یک اتاق بسیار ساکت امکان شنیدن کمی از او را از طریق Shure SE-425s بسیار حساس شنیده می شد.

Oppo HA-2
Oppo HA-2
چند هفته پیش Oppo HA-2 اخیراً توسط جان جانسون در Secrets بررسی شد. در اینجا ، من می توانم آن را با رقابت مقایسه کنم ، و آن را با یک منبع قابل حمل و IEMs مرور کنم زیرا به احتمال زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. HA-2 به طور قطع در این بررسی جایزه به نظر می رسد. HA-2 کاملاً زیبا ساخته شده است. به نظر می رسد محصولی است که در کوپرتینو طراحی شده است و در همان کارخانه ها مانند سایر iDevices ساخته شده است. من مطمئن هستم که مورد دوم صادق است. پرونده آلومینیوم مات نقره ای است که به نظر می رسد با پرونده Macbook Pro که روی آن بررسی می کنم یکسان است. بدنه اصلی کیس پیچیده شده از چرم سیاه و سفید با دوخت کنتراست سفید است. از بین تمام دستگاه های آزمایش شده در اینجا ، HA-2 رضایت بخش ترین برای نگهداری و کارایی است که مطمئناً یک مزیت محسوب می شود زیرا در بررسی نیز کم هزینه ترین آن است. HA-2 یک تقویت کننده بسیار باریک است ، با دستگیره حجم / قدرت آنالوگ نصب شده بالا. یک دکمه سوار شده سطح باتری را کنترل می کند ، که در 4 چراغ LED سبز مشاهده می شود که از طریق سوراخ های ریز و درشت در قسمت آلومینیوم ساخته شده اند. این دکمه همچنین بین شارژ یا عدم شارژ منبع متصل پس از فشار چند ثانیه فشار می آورد. همچنین دو سوئیچ جابجایی برای افزایش (با دو موقعیت) و تقویت باس وجود دارد. در قسمت بالا ، دو درگاه فونو 8/8 اینچی به هدفون یا دستگاه خارج از خانه وصل می شوند ، جایی که کنترل صدا اجرا نشده است. خط خارج از آن به عنوان یک خط آنالوگ نیز کار می کند. در قسمت پایین دستگاه یک کانکتور USB-A برای دستگاه های iOS و یک کانکتور USB Micro-B برای رایانه ها یا دستگاه های اندرویدی با قابلیت USB OTG وجود دارد. یک سوئیچ ضامن پایین نصب شده بین سه ورودی انتخاب می کند. برخلاف سایر دستگاه های موجود در این آزمون ، Oppo تقریباً به هر دستگاه iOS یا Android تقریباً متصل خواهد شد ، نیازی به کیت اتصال دوربین اپل برای دستیابی کامل به عملکرد ندارد و تقریباً هر سیگنال دیجیتالی تا 32 بیت 384 کیلو هرتز ، به علاوه 64 DSD 64 ، 128 و 256 رمزگشایی خواهد کرد. HA-2 از Saber Reference ES90-K2M DAC ، نسخه بهینه شده موبایل از DAC های 32 بیتی مورد توجه Sabre استفاده می کند. مشخصات عملکرد این DAC کمی بدتر از تراشه های بالای قفسه آنها است ، اما هنوز هم بسیار ، بسیار خوب هستند. علاوه بر کنترل صدا آنالوگ ، HA-2 کنترل صدا دستگاه iOS شما را نیز به کنترل حجم دیجیتالی DAC می کشد. از آنجا که DAC 32 بیتی است و بیشترین منبع آن بیش از 24 بیت نیست ، این امر به شما حداقل 256 سطح دیجیتالی کنترل صدا و بدون مجازات کیفیت صدا را می دهد. به کیت اتصال دوربین اپل نیازی به عملکرد کامل ندارد و تقریباً هر سیگنال دیجیتالی تا 32 بیت 384 کیلو هرتز ، به علاوه DSD 64 ، 128 و 256 را رمزگشایی می کند. HA-2 از Saber Reference ES90-K2M DAC رمزگشایی می کند. نسخه بهینه سازی شده موبایل از DAC های مورد توجه 32 بیتی مورد توجه Sabre است. مشخصات عملکرد این DAC کمی بدتر از تراشه های بالای قفسه آنها است ، اما هنوز هم بسیار ، بسیار خوب هستند. علاوه بر کنترل صدا آنالوگ ، HA-2 کنترل صدا دستگاه iOS شما را نیز به کنترل حجم دیجیتالی DAC می کشد. از آنجا که DAC 32 بیتی است و بیشترین منبع آن بیش از 24 بیت نیست ، این امر به شما حداقل 256 سطح دیجیتالی کنترل صدا و بدون مجازات کیفیت صدا را می دهد. به کیت اتصال دوربین اپل نیازی به عملکرد کامل ندارد و تقریباً هر سیگنال دیجیتالی تا 32 بیت 384 کیلو هرتز ، به علاوه DSD 64 ، 128 و 256 را رمزگشایی می کند. HA-2 از Saber Reference ES90-K2M DAC رمزگشایی می کند. نسخه بهینه سازی شده موبایل از DAC های مورد توجه 32 بیتی مورد توجه Sabre است. مشخصات عملکرد این DAC کمی بدتر از تراشه های بالای قفسه آنها است ، اما هنوز هم بسیار ، بسیار خوب هستند. علاوه بر کنترل صدا آنالوگ ، HA-2 کنترل صدا دستگاه iOS شما را نیز به کنترل حجم دیجیتالی DAC می کشد. از آنجا که DAC 32 بیتی است و بیشترین منبع آن بیش از 24 بیت نیست ، این امر به شما حداقل 256 سطح دیجیتالی کنترل صدا و بدون مجازات کیفیت صدا را می دهد. نسخه بهینه سازی شده موبایل از DAC های مورد توجه 32 بیتی مورد توجه Sabre است. مشخصات عملکرد این DAC کمی بدتر از تراشه های بالای قفسه آنها است ، اما هنوز هم بسیار ، بسیار خوب هستند. علاوه بر کنترل صدا آنالوگ ، HA-2 کنترل صدا دستگاه iOS شما را نیز به کنترل حجم دیجیتالی DAC می کشد. از آنجا که DAC 32 بیتی است و بیشترین منبع آن بیش از 24 بیت نیست ، این امر به شما حداقل 256 سطح دیجیتالی کنترل صدا و بدون مجازات کیفیت صدا را می دهد. نسخه بهینه سازی شده موبایل از DAC های مورد توجه 32 بیتی مورد توجه Sabre است. مشخصات عملکرد این DAC کمی بدتر از تراشه های بالای قفسه آنها است ، اما هنوز هم بسیار ، بسیار خوب هستند. علاوه بر کنترل صدا آنالوگ ، HA-2 کنترل صدا دستگاه iOS شما را نیز به کنترل حجم دیجیتالی DAC می کشد. از آنجا که DAC 32 بیتی است و بیشترین منبع آن بیش از 24 بیت نیست ، این امر به شما حداقل 256 سطح دیجیتالی کنترل صدا و بدون مجازات کیفیت صدا را می دهد.

در استفاده ، راحتی HA-2 بی نظیر است. این همه ویژگی شما می توانید تصور کنید. از عمر باتری قابل شارژ خوبی برخوردار است ، که تنها در این آزمایش از Mini-M8 بهترین استفاده می شود ، کوچکترین آمپلی تست شده است (تقریباً دقیقاً به اندازه اندازه آیفون 5S من است) ، می تواند تلفن شما را از باتری خود شارژ کند حتی در صورتی که به آن وصل نشده باشد. منبع تغذیه و همیشه بلافاصله به هر دستگاهی که امتحان کردم وصل می شود. حتی اگر در وب سایت Oppo به عنوان سازگار نیست ، HA-2 با iPod Classic من کاملاً خوب کار کرد. Oppo حتی با کابل رعد و برق بسیار زیبا ، کوتاه به کابل USB-A ، کابل USB micro-A تا Micro-B برای دستگاه های اندرویدی و یک کابل USB-A تا Micro-B از کارخانه تولید می شود که دارای شارژ همراه است شارژر سریع که می تواند ظرفیت HA-2 تا 70٪ ظرف 30 دقیقه یا شارژ کامل را در 90 دقیقه به همراه آورد. این در مورد سایر دستگاه های موجود در این تست صحیح نبود ، که یا با کابل های طولانی و بدون کابل مناسب همراه بودند. استفاده از آن بسیار خوشحالم و تبدیل به وسیله ای شدم که هر زمان که سفر کاری داشتم به آن دسترسی پیدا می کردم.

این واقعیت که به آن رسیدم نیز نشانگر این است که کیفیت صدا بسیار خوب بود. من این را برای کیفیت صدا در پشت Mini-M8 و دقیقاً جلوتر Apogee ONE قرار داده ام ، در درجه دوم این تست قرار می گیرم ، بیشتر به این دلیل که Oppo سیگنال های دیجیتال بیشتری را نسبت به ONE رمزگشایی می کند. برای سیگنال های نرخ بیت پایین ، صدای HA-2 و ONE بسیار شبیه به نظر می رسید. Oppo با وضوح فوق العاده و توانایی استخراج جزئیات ، دقیقاً مانند ONE. در مقایسه با Mini-M8 ، صداگذاری به همان اندازه گسترده بود ، اما فاقد فضای سه بعدی آمپر گران تر بود. ضرب و شتم باس خوب بود ، اما به همان سطح Mini-M8 هم نمی رسید. البته Oppo نصف قیمت آن است. با استفاده از ESS Saber DAC ، مشخص است که طرف دیجیتالی HA-2 بسیار عالی است ، بنابراین احتمالاً تفاوت بین Oppo و Mini-M8 به مراحل خروجی آنالوگ کاهش می یابد. هرچند همه چیز با صدا کامل نبود. Oppo تنها آمپولی بود که از طریق تلفن من به دخالت حساس بود. هر چند وقت یک بار ، می توانم صدای نشت تلفن خود را به درون سیگنال صوتی بشنوم (آن صدای دیوانه وار علمی تخیلی کد مورس که شما می شنوید بعضی وقت ها وقتی شخصی یک فرستنده میکروفون بی سیم و تلفن آنها هنگام سخنرانی در همان جیب است) می شنوید. این اتفاق به ندرت رخ داد و با قرار دادن تلفن در حالت هواپیما می توان از بین رفت اما به مناسبت آن آزار دهنده بود. من این اثر را با هیچ یک از آمپرهای دیگر در آزمایش متوجه نشدم. بر خلاف Mini-M8 ، HA-2 پاسخ خوبی به استفاده از برنامه پخش کننده Onkyo HF نداد. من قطعاً صدا را با نرخ بیت بومی ترجیح می دهم ، با آهنگ های upsampled تابش ناخوشایند و سختی دیجیتال را نشان می دهد. من همچنین در ابتدا فکر می کردم که HA-2 مشکلی با صدای ناخوشایند (کف سر و صدای زیاد) ندارد ، همانطور که دیگران در بین لوله ها متوجه شده اند. آزمایش دقیق تر نشان داد که این مورد نیست. هنگامی که برای اولین بار قبل از پخش هر موسیقی روشن می شوید ، زمینه های نسبتاً قوی با HA-2 وجود دارد. با این حال ، اگر شما آهنگ بازی می کنید و رمزگشایی شروع می شود ، سپس مکث را فشار دهید ، میزان نویز بسیار پایین است. شما هنوز هم می توانید برخی اوقات صدا را در این مرحله بشنوید ، اما همانطور که در زیر نشان می دهم ، HA-2 از نظر کف سر و صدا در این تست مقایسه ، میان رده بود.

از نظر اندازه گیری ها ، HA-2 قهرمان واضح این آزمایش بود.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
اعداد THD + N در 50 هرتز ، 1 کیلو هرتز و 10 کیلوهرتز 0.010٪ ، 0.004٪ و 0.011٪ بودند که بستگی به فرکانس ، در تست یا نزدیکترین آنها وجود دارد.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
IMD همچنین به وضوح کمترین میزان در 0.002٪ بود.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
پاسخ فرکانس تا حد مجاز آزمون مسطح بود. تمام این اندازه گیری ها با پرونده آزمایش 24 بیتی 192 کیلوهرتز انجام شده است.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
کف سر و صدا در حدود 135 دسی بل کمتر از یک باند باریک تست 0 dBFS باریک ، کمی بهتر از Mini-M8 ، و کمی بدتر از Apogee ONE ، کمترین صدا در تست بود.

V-MODA Vamp Verza
هدفون قابل حمل DAC / Amp
V-MODA Vamp Verza قدیمی ترین آمپول در این آزمایش است ، با گذشت بیش از دو سال در حال حاضر در بازار موجود است. V-MODA در ارائه تجهیزات HiFi تخصص دارد که نه تنها خوب به نظر می رسد بلکه در واقع شیک است. تمام محصولات آنها از نظر علمی و تخیلی بسیار چرند است و Vamp Verza هیچ تفاوتی ندارد. این در هر دو رنگ مشکی و سفید و نارنجی مات در دسترس است و حتی می توانید از یک تصویر دلخواه حک شده روی پنل بالایی حکاکی کنید. V-MODA حتی موارد ساخت تلفن مخصوص آلومینیوم را ایجاد می کند که می توانند با سیستم ریلی مجهز به Vamp Verza نصب شوند. اما توجه داشته باشید که این موارد از نظر در دسترس بودن تلفن های جدید کمی عقب تر از زمان هستند و باعث افزایش قیمت بینی می شوند. حتی بسته بندی نیز شیک است ، با بند چرمی با سنباده های کرومی جعبه را بسته نگه می دارد. آمپ دارای پتانسیومتر دستی برای کنترل صدا و کنترل صدا ، به علاوه سوئیچ انتخاب کننده برای انتخاب دستگاه iOS یا ورودی دستگاه اندرویدی و حالت عملکردی برای ورودی iOS (کامپیوتر مک ، iOS با شارژ تلفن و iOS بدون شارژ تلفن). هیچ دیجیتال نوری یا خطی در آن ارائه نشده است ، اما علاوه بر هدفون ، یک خط دیجیتالی نیز وجود دارد. دو دکمه جانبی نصب شده ، پردازش سه بعدی DSP ، تقویت باس و بررسی عمر باتری را کنترل می کنند. شارژ از طریق کانکتور ورودی Micro USB انجام می شود. با اندازه عاقلانه ، Vamp Verza دوم از HA-2 کوچکترین است. از نظر کیفیت ساخت ، من HA-2 را جلو می گذاشتم ، اما یک ظاهر طراحی آینده نگر Vamp Verza بی نظیر است. مانند Mini-M8 ، هر ورودی (iOS یا Android) DAC خاص خود را دریافت می کند. متأسفانه ، هر دو به 16 بیت 48 کیلوهرتز محدود شده اند. در حالی که AKM DAC استفاده شده برای ورودی iOS 24 بیت 96 کیلوهرتز است ، Vamp Verza فقط در ساعت 16/48 به تلفن متصل خواهد شد. این آمپر سن خود را در این بخش با حرکت سریع نشان می دهد.

از نظر کیفیت صدا ، هنگام رمزگشایی آهنگ 16 بیتی 44.1 کیلوهرتز از Vamp Verza با HA-2 و ONE قابل مقایسه بود. آمپرهای Oppo و Apogee بازیابی جزئیات بهتری داشتند و صداپیشه کمی بزرگتر بودند ، اما مسابقه نزدیک بود. متأسفانه ، Vamp Verza نمی تواند آهنگ های با نرخ بیت بالا را رمزگشایی کند ، بنابراین جایی است که سایر آمپرها جلو می روند. با این حال ، این که Vamp Verza بد نیست. این روش به خودی خود بهتر از iPod یا iPhone است. در حال استفاده ، Vamp Verza دومین آمپر مناسب برای استفاده در اینجا بود ، حتی بدون کیس تلفن جفت گیری. برخورد کم و آسان است. من چند مسئله قابل استفاده با آن داشتم. هر چند وقت یکبار به تلفن من وصل نمی شود ، برای چرخیدن به برق نیاز به چندین چرخه برق و اتصال و قطع اتصال کابل را دارم. همچنین دارای یک مسئله باتری عجیب و غریب بود. هنگام بازی، عمر باتری تبلیغ می شد ، اما اگر Vamp Verza را خاموش کنید که روی قفسه نشسته است ، باتری در یک بازه زمانی حدود یک هفته صاف می شود و نیاز به یک شارژ کامل 5 ساعته دارد. هیچ آمپر دیگری این مسئله را نداشت. اگر از قبل Vamp Verza دارید و به پرونده های با رزولوشن بالا گوش نمی دهید ، دلیلی برای عجله و خرید یک جایگزین وجود ندارد. با این حال ، اگر شما در حال خرید یک آمپول جدید هستید ، Vamp Verza واقعاً نمی تواند نشانگر قیمت 598 دلاری آن در مقایسه با رقابتی باشد که در اینجا بررسی شده است. به روزرسانی در عملکرد دیجیتال مطمئناً نظم دارد. دلیلی برای عجله و خرید یک جایگزین وجود ندارد. با این حال ، اگر شما در حال خرید یک آمپول جدید هستید ، Vamp Verza واقعاً نمی تواند نشانگر قیمت 598 دلاری آن در مقایسه با رقابتی باشد که در اینجا بررسی شده است. به روزرسانی در عملکرد دیجیتال مطمئناً نظم دارد. دلیلی برای عجله و خرید یک جایگزین وجود ندارد. با این حال ، اگر شما در حال خرید یک آمپول جدید هستید ، Vamp Verza واقعاً نمی تواند نشانگر قیمت 598 دلاری آن در مقایسه با رقابتی باشد که در اینجا بررسی شده است. به روزرسانی در عملکرد دیجیتال مطمئناً نظم دارد.

از نظر اندازه گیری ، عملکرد Vamp Verza مطابق با رقابت بود.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
هدفون قابل حمل DAC / Amp
THD + N در 50 هرتز ، 1 کیلو هرتز و 10 کیلوهرتز به ترتیب 0.010٪ ، 0.028٪ و 129/0٪ بود.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
IMD 0.007 low پایین بود ، در واقع دومین آزمایش در آزمایش پشت HA-2.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
پاسخ فرکانس تا 20 کیلوهرتز صاف بود ، با افت شدید شدید که به دلیل سرعت نمونه حداکثر 48 کیلو هرتز از آمپر بود. من از این تست های 16 بیت 44.1 کیلوهرتز استفاده کردم.

هدفون قابل حمل DAC / Amp
با مکث پخش کننده ، سطح سر و صدا 130 دسی بل پایین تر از تست تست باند باریک 0 dBFS بود. این صدای پر قدرت ترین امتحان بود اما هنوز هم تنها 6dB بدتر از بهترین های موجود در آزمون ، Apogee ONE. هیچ چیز در این نتایج آزمون مشکل ساز نیست ، اما سن طراحی Vamp Verza را نشان نمی دهد.

نتیجه گیری
راستش را بخواهید ، هر یک از این آمپرها کیفیت صدای iPod تلفن شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. کدام بهترین است؟ خوب ، بستگی دارد اگر ایده ضبط زنده را دوست دارید ، Apogee ONE بی نظیر است ، در حالی که هنوز هم یک خروجی هدفون بسیار خوب را ارائه می دهد. این محصول به 24 بیت 96 کیلوهرتز محدود شده است ، اما فاقد باتری قابل شارژ و کمی بزرگ بودن را فدا می کند. همچنین فقط iOS ، فاقد پشتیبانی Android است. CEntrance Mini-M8 دارای بهترین کیفیت صدا از هر آمپلی است که در اینجا آزمایش شده است ، حتی یک خروجی متعادل را نیز ارائه می دهد. کمی بزرگ است و به یک کابل فله نیاز دارد تا با یک دستگاه iOS بیشترین بهره را از آن ببرد. همچنین با قیمت 599 دلار MSRP گران است. Oppo HA-2 کوچک ، زیبا و مناسب است و در صورتی که به سطح Mini-M8 نباشد ، صدای عالی نیز ارائه می دهد. این همچنین ارزانترین آمپلی است که فقط با 299 دلار در اینجا آزمایش شده است ، مستقیم تولید کننده. V-MODA Vamp Verza تنها آمپولی است که واقعاً نمی توانم توصیه کنم. با قیمت 598 دلار و تنها سیگنال های رمزگشایی شده تا 16 بیت 48 کیلوهرتز ، برای رقابت بیش از حد بسیار طولانی است. در مورد من شخصاً چطور؟ من خودم HA-2 را خریدم. راحتی و قیمت پایین از کیفیت صدای Mini-M8 پیروز شد. اگر این تنها آمپر هدفون من بود که من هم برای گوش دادن به تلفن همراه و هم برای کار در میز کار خود استفاده می کردم ، فکر می کنم می خواهم برای Mini-M8 می رفتم. اما من یک آمپ Schiit Asgard 2 و Bifrost DAC در محل کار خود دارم. فقط برای استفاده های قابل حمل ، آهنگ آژیر راحتی و هزینه من را به دست آورد و بنابراین HA-2 باقی مانده است. در مورد من شخصاً چطور؟ من خودم HA-2 را خریدم. راحتی و قیمت پایین از کیفیت صدای Mini-M8 پیروز شد. اگر این تنها آمپر هدفون من بود که من هم برای گوش دادن به تلفن همراه و هم برای کار در میز کار خود استفاده می کردم ، فکر می کنم می خواهم برای Mini-M8 می رفتم. اما من یک آمپ Schiit Asgard 2 و Bifrost DAC در محل کار خود دارم. فقط برای استفاده های قابل حمل ، آهنگ آژیر راحتی و هزینه من را به دست آورد و بنابراین HA-2 باقی مانده است. در مورد من شخصاً چطور؟ من خودم HA-2 را خریدم. راحتی و قیمت پایین از کیفیت صدای Mini-M8 پیروز شد. اگر این تنها آمپر هدفون من بود که من هم برای گوش دادن به تلفن همراه و هم برای کار در میز کار خود استفاده می کردم ، فکر می کنم می خواهم برای Mini-M8 می رفتم. اما من یک آمپ Schiit Asgard 2 و Bifrost DAC در محل کار خود دارم. فقط برای استفاده های قابل حمل ، آهنگ آژیر راحتی و هزینه من را به دست آورد و بنابراین HA-2 باقی مانده است.

خروجی های صوتی آنالوگ

پخش موسیقی با وضوح بالا

حصولات صوتی قابل حمل

، ,یک ,های ,dac ,قابل ,mini ,mini m8 ,، اما ,ha 2 ,قابل حمل ,است ، ,بدون مجازات کیفیت ,باعث بهبود اوضاع ,vamp verza واقعاً ,عملکرد دیجیتال مطمئناً

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه دل‌نوشته